تاریخ انتشار: 1403/03/30 19:59
کد خبر: 1277577

رسمی: ناگلزمان تا جام جهانی 2026 روی نیمکت آلمان

فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد، یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی این کشور، تا پایان جام جهانی 2026، بر روی نیمکت مانشافت خواهد نشست.
رسمی: ناگلزمان تا جام جهانی 2026 روی نیمکت آلمان

یولیان ناگلزمان پس از تصمیم هیئت نظارت فدراسیون فوتبال آلمان، سرمربی تیم ملی آلمان باقی خواهد ماند و هدایت ژرمن‌ها فراتر از یورو 2024 که در خانه برگزار می‌شود را برعهده خواهد داشت. قرارداد این سرمربی 36 ساله اکنون تا پایان جام جهانی فیفا 2026 که در آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود، تمدید شده است. قرارداد اولیه ناگلزمان که در سپتامبر سال گذشته امضا شده بود، قرار بود پس از یورو 2024 به پایان برسد.

ناگلزمان در مورد تمدید قرارداد خود گفت: "این تصمیم را با قلبم گرفتم. افتخار بزرگی است که بتوانم سرمربی تیم ملی باشم و با بهترین بازیکنان کشور کار کنم. با عملکردهای موفق و پرشور، این فرصت را داریم که کل ملت را الهام بخشیم. در دو پیروزی مقابل فرانسه و هلند در ماه مارس، کمی از این فضا را تجربه کردیم، جایی که اشتیاق هواداران واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد. می‌خواهیم یک یورو 2024 موفق را با هم در خانه داشته باشیم و همه ما مشتاق شروع آن هستیم. پس از آن، مشتاقانه منتظر هستم تا به همراه تیم خود، به جام جهانی بروم."

2045543

برند نویندورف، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان توضیح داد: "این نشانه قدرتمندی برای فدراسیون فوتبال آلمان و تیم ملی است که یولیان ناگلزمان با وجود حضور در لیست علاقه‌مندی بسیاری از باشگاه‌های برتر اروپا، بعد از یورو هم سرمربی تیم ملی آلمان باقی خواهد ماند. اما سرمربیگری تیم ملی برای یولیان فراتر از یک شغل است، قلب و روح او با آن عجین شده است. اکنون می توانیم با ثبات بیشتری برنامه‌ریزی کنیم و همه می‌توانند برای عملکردی موفق در یورو تمرکز کنند."

رودی فولر، مدیر تیم ملی مردان، گفت: "ما قبل از موفقیت اخیر تیم در آخرین بازی‌های ملی، کاملاً از یولیان ناگلزمان مطمئن شده بودیم. اما آنها یک بار دیگر نشان دادند که یولیان و تیمش چگونه می‌توانند شور و شوق را در آلمان دوباره زنده کنند. او یک مربی برجسته است؛ یک تاکتیکدان درخشان که نه تنها دانش فوق‌العاده‌ای از بازی دارد، بلکه شور و شوق در او وجود دارد که هر یک از بازیکنانش را به تحرک و الهام وا می‌دارد. تیم ملی و موفقیت آن برای او بسیار مهم است. من بسیار خوشحالم که بعد از یورو با هم ادامه خواهیم داد."

آندریاس رتیگ، مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال آلمان گفت: "یولیان ناگلزمان به عنوان یک متخصص در زمینه خود شناخته می‌شود که در مدت زمان کوتاه دوران حرفه‌ای خود به دستاوردهای زیادی رسیده است. تعهد او به فدراسیون فوتبال آلمان هم از نظر داخلی و هم خارجی پیام خوبی را می‌رساند."

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/adq86l

آخرین اخبار