تاریخ انتشار: 1402/11/09 07:25
کد خبر: 1266630

شوک به دنیای فوتبال؛ رونالدو به رقص آخر مقابل مسی نمی‌رسد!

کریستیانو رونالدو که به دلیل مصدومیت اردوی النصر در چین را از دست داده بود احتمال دارد بازی مقابل اینترمیامی و لیونل مسی را هم از دست بدهد.
شوک به دنیای فوتبال؛ رونالدو به رقص آخر مقابل مسی نمی‌رسد!

در سال‌های اخیر تقابل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان دو رقیب همواره مورد توجه هواداران فوتبال قرار می‌گرفت و ال‌کلاسیکوها با حضور این دو بازیکن هیجان خاصی داشت.حالا با جدایی این بازیکنان از بارسلونا و رئال مادرید این دو بازیکن در قالب تیم‌های جدید خود قرار است چند روز دیگر و در تورنمنت ریاض به مصاف هم بروند.

در حالی که هواداران فوتبال در سرتاسر جهان منتظر تماشای رویارویی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در ریاض و در دیدار النصر مقابل اینترمیامی هستند، کادر پزشکی النصر به مهاجم پرتغالی اجازه حضور در تمرینات گروهی را نداد. تصاویر منتشر شده از تمرین شوالیه‌های نجد هم نشان می‌دهد که رونالدو هنوز در تمرین گروهی حضور ندارد.

اگر رونالدو به این بازی نرسد هواداران فوتبال فرصت تماشای رویارویی دوباره او و مسی را از دست خواهند داد. رسانه‌ها از تقابل پیش روی این دو بازیکن به عنوان رقص آخر یاد کرده‌اند. لازم به ذکر است، چند روز پیش هم دیدارهای دوستانه النصر در چین به دلیل مشابه لغو شده بود!


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbok75

آخرین اخبار