تاریخ انتشار: 1402/09/17 11:22
کد خبر: 1263106

فقط بلیت بانوان پرسپولیسی تمام شد

همان‌طور که انتظار می‌رفت به‌خاطر شکست در لیگ قهرمانان آسیا و حذف از این رقابت‌ها هواداران پرسپولیس از بلیت فروشی بازی تیم محبوب‌شان مقابل هوادار استقبال نکردند.
فقط بلیت بانوان پرسپولیسی تمام شد

بلیت فروشی بازی پرسپولیس مقابل هوادار در حالی از دو روز قبل شروع شد که با توجه به شکست مقابل الدحیل و اتفاقات بعد از آن بازی و فاصله کم دیدار هوادار از آن مسابقه انتظار می‌رفت تماشاگر کمی برای بازی شنبه به ورزشگاه آزادی برود.

مطابق پیش‌بینی‌ها هواداران عصبانی و ناراحت پرسپولیس با وجود در پیش بودن دربی و مصاف حساس با هوادار که می‌تواند شرایط روانی تیم پیش از دربی را تحت تاثیر قرار دهد استقبال جالبی از خرید بلیت‌های این بازی انجام نداده‌اند و با وجود اینکه چیزی حدود 42 ساعت از بلیت فروشی این بازی گذشته و مسابقه عصر فردا برگزار خواهد شد 23 هزار بلیت باقی مانده است.  

این در حالی است که تنها بلیت‌های مربوط به جایگاه بانوان فروش رفته که البته تعداد آن‌ها هم نسبت به بازی الدحيل محدودتر بوده است.  
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری خود قبل از بازی با هوادار صراحتا از هواداران پرسپولیس خواسته فردا به ورزشگاه بیایند و از تیم خودشان حمایت کنند. البته یحیی گل‌محمدی به این نکته اشاره کرد که امکان تکرار جو بازی با الدحيل نیست اما امیدوارند هواداران تیم را تنها نگذارند. 

باید دید در فاصله باقی‌مانده تا بازی با هوادار، هواداران پرسپولیس درباره حمایت حضوری از تیم‌شان تغییر عقیده خواهند داد یا پرسپولیس کم تماشاگرترین بازی خانگی فصلش را تجربه خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbopg9

آخرین اخبار