تاریخ انتشار: 1403/02/19 07:33
برای قهرمانی بزرگی کنید
کد خبر: 1274906

انتظار اوسمار ویه‌را از کاپیتانهای پرسپولیس

انتظار می‌رود بازیکنان بزرگتر پرسپولیس برای جوان ترهای تیم خود الگو باشند و به آنها مدیریت مسابقه در هیجانی ترین و شرایط فصل و دقایق هر بازی این مقطع را آموزش بدهند.
انتظار اوسمار ویه‌را از کاپیتانهای پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

خدا سروش رفیعی را خیلی دوست داشت چون اگر اورونوف آن تک موقعیت نیمه دوم را گل نمی‌کرد حالا همان هوادارانی که هر هفته قربان صدقه شماره 7 تیم محبوب شان می‌روند و پای عکس‌ها و پست‌های این بازیکن قلب قرمز می‌گذارند به او حمله‌ور می‌شدند که تو قهرمانی را از ما گرفتی !

اگرچه رفیعی بعد از بازی با انتشار متنی از همه اعضای تیم خود و هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد اما عجیب است که در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگترهای تیم خویشتنداری خود را در حساس‌ترین هفته‌ها از دست دادند. در شرایطی که از باتجربه‌های پرسپولیس انتظار می‌رود در موقعیت‌های اینچنینی راهنمای جوان‌ها باشند و شرایط تیم را مدیریت کنند.

هفته قبل امید عالیشاه با آن حرکت مبتدیانه و گلاویز شدن با عثمان دابو اخراج شد و تیمی که در موقعیت برتر بود را در موضع ضعف قرار داد. این هفته سروش رفیعی در شرایطی که می‌دانست کارت زرد دارد در آن منطقه از زمین با خطای بی‌مورد روی بازیکن حریف کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد تا تیمش را در شرایط سختی قرار دهد.

رفیعی در چند بازی اخیر هم خوش‌شانس بود که داوران خطاهای مکرر او را ندیدند وگرنه این اخراج قبل‌تر سراغش آمده بود. با این وجود حتی اگر این اتفاقات جزئی از ذات فوتبال باشد و بعضاً گریزی از آن نیست اما از بازیکنان باتجربه‌تر انتظار می‌رود در این شرایط حساس الگوی جوان‌ها باشند . اتفاقی که البته با این دو هشدار قطعا رخ خواهد داد و این انتظاری است که اوسمار از کاپیتانهای تیمش دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbrmqe

آخرین اخبار