تاریخ انتشار: 1403/02/20 09:52
برای خیبر هفده پنالتی گرفتند
کد خبر: 1274978

انتقاد تند حنیف از داماد افشاریان

حنیف عمران زاده مربی تیم چادرملو اردکان نسبت به وضعیت داوری در دیدار های تیمش بسیار عصبانی بود.
انتقاد تند حنیف از داماد افشاریان

به گزارش فرتاک ورزشی

تیم چادرملوی اردکان در هفته سی‌ام لیگ آزادگان توانست با نتیجه یک بر صفر از سد خوشه طلایی بگذرد و سه امتیازی بسیار مهم را در خانه خود به دست آورد. حنیف عمران زاده مربی تیم چادرملو اردکان پس از پیروزی این تیم، به جای سعید اخباری سرمربی این تیم در کنفرانس خبری حاضر شد و در گفتگو با خبرنگاران از شرایط این دیدار گفت: تیم خوشه طلایی با اینکه یک تیم ته جدولی بود، چیزی برای از دست دادن نداشت و با تمام وجودش بازی کرد. ما روی نقاط قوت و ضعفشان کار کردیم و فکر می‌کردیم بازی سختی باشد و خدا را شکر روی برنامه‌ای که کار کرده بودیم، توانستیم به گل برسیم. امیدوار هستم این تیم در مقابل حریف‌های دیگرش هم، همین مدل بازی کند. یک تشکر ویژه از طرف خودم، از طرف آقای اخباری و از طرف کل این مجوعه دارم از هواداران دارم، دست این هواداران را می‌بوسم که اینگونه حمایت کردند و یار دوازدهم ما بودند. آنها واقعا سنگ تمام گذاشتند و از دقیقه 1 تا زمان سوت پایان بازی حمایت کردند. امیدوار هستم در ادامه بازی‌ها هم اینگونه حمایت کنند و علی الخصوص بازی با فجر که یک دیدار 6 امتیازی و سرنوشت ساز برای ما خواهد بود، استادیوم را پر کنند. جا دارد از مسئولان هم بخواهم یک تبلیغات ویژه برای این بازی انجام دهند و باز هم می‌گویم دم هواداران گرم که اینگونه پشت تیم هستند.

مربی تیم چادرملو در اشاره به وضعیت داوری در این دیدار گفت: منی که این همه سال فوتبال بازی کردم، همچین داوری ندیده بودم. بسیار بداخلاق و بدرفتار بود. تمامی صحنه های پنجاه‌ پنجاه‌ را به سود تیم حریف سوت زد. از همه صحنه های داوری، 30-40 متر بود. با کمک‌های خودش صحبت نمی‌کرد و با اینکه کمک داور چهارم با او حرف می‌زد، او اصلا نگاهش نمی‌کرد. یک صحنه سرمربی تیم ما با او صحبت کرد که چرا نگاه نمی‌کنی، داور به سرمربی ما گفت که تو چه کسی هستی که بخواهم نگاه کنم!

او ادامه داد: آقای فغانی که بزرگ داوری ایران و آسیا است اینگونه برخورد نمی‌کرد. با همه رفیق و خوش برخورد بود ولی شما اگر داماد آقای افشاریان هستی که نباید از این موضوع سواستفاده کنی و بدرفتار باشی. من 16-17 سال فوتبال بازی کردم و 4-5 سال هم مربی هستم اما واقعا همچین چیزی ندیدم که یک داور این میزان بدرفتار باشد. آقای افشاریان نسبت به لیاقتش در راس کار است اما شما که دامادش هستی نباید اینگونه رفتار کنی.

حنیف عمران زاده در قیاس با دیگر داوری‌های لیگ یک خاطرنشان کرد: آنها هم بسیار عجیب هستند. امکان دارد یک داور برای یک تیم در یک فصل، 4 بازی سوت بزند؟ آن تیم صدرجدول است و آقای منصوریان 4 بازی برای خیبر قضاوت کرده. باز داخل خانه برای این تیم پنالتی گرفته و این فکر کنم هفدهمین پنالتی فصل خیبر بوده!

وی افزود: کسی نیست نظارت کند؟ خدا را شکر جمعه‌ها که در تلویزیون برنامه هست و می‌خواهم که تمام پنالتی های این فصل خیبر و نفت را بیاورید و بررسی کنید. این پنالتی‌ها واقعی هستند؟ مگر می‌شود یک تیم 27 بازی کند و برایش 17 پنالتی بگیرد؟ در 70 درصد بازی‌ها برای این تیم پنالتی گرفتند و از ان طرف برای ما در یک بازی توپ به دست می‌خورد، هیچ تصمیمی نمی‌گیرند. در یک بازی سینه هافبک ما را می‌درند باز هم تصمیمی نمی‌گیرند. بعد هم داور لیگ برتری می‌گذارند که می‌آید به ما می‌گوید شما کی هستید که بخواهم شما را نگاه کنم. اگر به کی بودن است که ما خیلی هستیم. امیدوار هستم در ادامه این 3-4 هفته شرایط بهتر باشد. آقای تاج به خدا که قسم جلاله است، لطفا این 3-4 هفته را بگو که دقت ویژه کنند و نظارت بیشتری داشته باشند. بحث نتیجه نیست، بحث آبرو و اعتبار یک مجموعه است.

او خطاب به مدیر رسانه تیمش گفت: آقا مجتبی من از شما یک خواهش دارم. لطفا به آقای خسروی مجری شبکه ورزش که برنامه می‌گذارد، بگویید تو را به خاطر قرآن، دو کارشناس بیاورد و تمام این پنالتی های تیم های بالای جدول را آنالیز کنند ببینند پنالتی بوده یا نه!


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbrmwe

آخرین اخبار