تاریخ انتشار: 1403/01/10 12:08
کد خبر: 1271955

پیولی: در پایان فصل می‌گویم می‌مانم یا نه

استفانو پیولی می‌گوید برنامه‌اش برای آینده و ماندن در میلان یا جدایی از این باشگاه را در پایان فصل اعلام خواهد کرد.
پیولی: در پایان فصل می‌گویم می‌مانم یا نه

میلان فردا شب از ساعت ۲۳:۱۵ مهمان فیورنتینا خواهد بود. آنها در رتبه دوم قرار دارند و می‌خواهند با کسب سه امتیاز خارج از خانه جایگاه‌شان را تثبیت کنند. استفانو پیولی در نشست خبری پیش از این دیدار در مورد برخی مسائل صحبت کرد.

درگذشت جو بارون، مدیر فیورنتینا؟

یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاقات این مدت بود. متأسفانه اعضای فیورنتینا و هوادارانش چندین بار این لحظات را تجربه کرده‌اند. پیش از بازی فردا به او ادای احترام خواهیم کرد.

آمادگی بازیکنان پس از فیفا دی؟

کسانی که به علت آسیب‌دیدگی به تیم ملی نرفتند در خانه ماندند و انرژی‌شان را بازیابی کردند. آنهایی که رفتند به‌جز کیائر که کمی خسته بود و در لیست بازی فردا نیست، آماده هستند. آنهایی که بیشتر بازی کردند، مانند پولیشیچ را برای اینکه مشخص شود از ابتدا بازی می‌کنند یا نه، دوباره ارزیابی می‌کنیم.

ماجرای پرونده نژادپرستی آچربی و ژسوس؟

نمی‌توانم در مورد این مسئله صحبت کنم و نظر بدهم چون مدارک کافی در اختیار ندارم و نمی‌دانم چه بگویم. اما به‌صورت کلی نژادپرستی را و افراد نژادپرست را محکوم می‌کنم و موافق اقدامات جدید برای از بین بردن این مسئله هستم.

فاصله ۱۴ امتیازی با اینتر واقعی و منصفانه است؟

بله این فاصله بین دو تیم وجود دارد. آنها در مقطعی استثنایی ظاهر شدند و توانستند امتیازات زیادی کسب کنند. در سمت دیگر ما هم مدتی خوب نبودیم و چند امتیاز از دست دادیم. حالا که در روند خوبی قرار گرفته‌ایم تلاش می‌کنیم فاصله را کم کنیم.

آینده‌تان در میلان؟

من مجبور نیستم به آینده فکر کنم. در حال حاضر تمرکزمان بر روی فردا و بازی‌های بعدی تا پایان فصل است. در پایان فصل من به شما می‌گویم که در آینده چه کاری انجام می‌دهم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/dj5e7j

آخرین اخبار