تاریخ انتشار: 1403/01/29 10:40
صداقت: می‌خواهیم یک فصل به‌یادماندنی داشته باشیم؛
کد خبر: 1272955

از پرسپولیس و گل گهر پیشنهاد داشتم اما صلاح دانستم در ملوان بمانم

دروازه‌بان ملوان می‌گوید بازیکنان این تیم به این خودباوری رسیده‌اند که چیزی از تیم‌های مدعی لیگ برتر کم ندارند.
از پرسپولیس و گل گهر پیشنهاد داشتم اما صلاح دانستم در ملوان بمانم

به گزارش فرتاک ورزشی

افشار صداقت، گلر ملوان بندرانزلی، در نیم فصل اول و پیش از حضور حبیب فرعباسی در این تیم، در نیم فصل اول یکی از مهره‌های اصلی تیم مهدی تارتار بود اما در نیم فصل دوم فرصتی برای بازی پیدا نکرده است. او که بازیکن امیدهای ملوان بود و در دوره مازیار زارع به تیم بزرگسالان اضافه شد، حالا امیدوار است در ادامه فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند.

صداقت در خصوص عملکرد ملوان در فصل جاری به خبرنگار ما گفت: به لطف خدا تا به اینجای فصل نتایج خوبی گرفتیم و به همه ثابت کردیم که تیم‌مان پتانسیل بالایی دارد و این نتایج شانسی و اتفاقی نبوده است. به هر حال نمی‌شود یک تیم تا هفته ۲۲ به صورت شانسی بالای جدول باشد. شاید خودمان هم قبل از شروع لیگ این فکر را نمی‌کردیم اما رفته رفته و بازی به بازی به این خودباوری رسیدیم که از تیم‌های بالای جدول چیزی کم نداریم، کما اینکه از تمامی تیم‌های مدعی هم امتیاز گرفتیم.

او که در نیم فصل اول فیکس بازی کرد و در نیم فصل دوم جای خود را به فرعباسی درون دروازه داد عنوان کرد: نیم فصل اول با نظر کادرفنی بازی به من رسید و خدا را شکر هم‌ خودم و هم کادر از شرایطم راضی بودند. یکی دو بازی اول کمی استرس داشتم که طبیعی است ولی بعد از گذشت چند بازی راحت‌تر و سبک‌تر بودم.

صداقت در خصوص نیمکت‌نشینی‌اش در نیم فصل دوم عنوان کرد: سیستم چرخشی برای تیمی مثل ما که برای سهمیه می‌جنگد سخت است. به هر حال باید به سرمربی هم حق داد که در شرایط حساس جدولی به گلر موفق خودش دست نزند. البته که خودم در شرایطی نیمکت نشین شدم که خوب کار میکردم ولی نظر کادرفنی این بود و من هم احترام ‌می‌گذارم. البته که کار کردن و رقابت با حبیب فرعباسی لذت بخش و برای خودم خیلی مفید است.

گلر ملوان که پنج کلین شیت در یک نیم فصل ثبت کرد گفت: ۵ کلین شیت در ۱۱ بازی داشتم ولی کلین شیت آمار مناسبی برای قضاوت درباره یک گلر نیست و تعداد سیو مهم‌تر است. من از لحاظ تعداد سیو هم آمار خوبی دارم و در هر بازی حدودا ۳-۴ سیو داشتم.

افشار صداقت

بازیکن ملوان درباره پیشنهاداتی که در نیم فصل از پرسپولیس و گل گهر دریافت کرده بود، توضیح داد: از دو تیم پیشنهاد داشتم، ولی با مهندس فهمیده و آقای اینانلو و آقای تارتار که صحبت کردم، از من خواستند که تا پایان فصل بمانم.

صداقت در پایان گفت: از مردم‌خوب انزلی تشکر می‌کنم که همیشه به هر طریقی از من حمایت می‌کنند. امیدوارم تا پایان فصل حمایت از تیم را ادامه بدهند تا بتوانیم یک فصل به یاد ماندنی را با یک‌ رتبه خوب به پایان برسانیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/dj5xpq

آخرین اخبار