تاریخ انتشار: 1403/02/20 10:10
کد خبر: 1274980

احضار سرمربی نفت مسجدسلیمان به کمیته اخلاق

کمیته اخلاق سرمربی باشگاه نفت مسجد سلیمان را به این کمیته دعوت کرد.
احضار سرمربی نفت مسجدسلیمان به کمیته اخلاق

به گزارش فرتاک ورزشی

در هفته‌هایی که لیگ دسته اول فوتبال کشور به مسابقات حساس و سرنوشت‌ساز خودش نزدیک شده، ابراهیم اشکش سرمربی نفت مسجدسلیمان در کنفرانس خبری تیمش نسبت به شرایط معترض بود و در هفته بیست و نهم هم نسبت به اتفاقات رخ داده مربوط به بازی استقلال ملاثانی-فجر شهیدسپاسی واکنش متفاوتی نشان داده بود، امروز با ابلاغیه رسمی کمیته اخلاق برای ادای پاره‌ای از توضیحات در تاریخ 24 اردیبهشت 1403 به محل این کمیته احضار شد.

اشکش در اشاره به برگزار نشدن دیدار استقلال ملاثانی با فجر شهید سپاسی در ورزشگاه خانگی استقلال خوزستان که هم‌استانی‌ آنها محسوب می‌شود، بسیار معترض بود و این اتفاق را به شرایط تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر ارتباط داده بود.

او همچنین شب گذشته در کنفرانس خبری خود پس از کامبک مقابل داماش گیلان و تساوی 2-2 برابر این تیم، به صورت غیرمستقیم نسبت به بحث جادوگری و زد و بند اشاره کرده بود که حالا با این حکم او باید در محضر کمیته اخلاق نسبت به گفته‌های خود واکنش نشان دهد.

سایت فدراسیون فوتبال ایران همچنین در ادامه ابلاغیه خود نوشت: عدم حضور ابراهیم اشکش سرمربی نفت مسجدسلیمان، مانع از برگزاری جلسه رسیدگی و اتخاذ تصمیم نخواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/em67va

آخرین اخبار