تاریخ انتشار: 1403/02/16 10:04
کد خبر: 1274556

آرسنال پیش از یورو قرارداد رایا را قطعی می‌‌کند

عملکرد سنگربان قرضی توپچی‌ها در یک فصل حضورش در شمال لندن آنقدر خوب بوده که مدیران باشگاه با کمال میل خواهان قطعی کردن قرارداد او هستند.
آرسنال پیش از یورو قرارداد رایا را قطعی می‌‌کند

به گزارش فرتاک ورزشی

فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال اعلام کرد که باشگاه آرسنال پیش از آغاز رقابت‌های یورو 2024 به صورت رسمی قرارداد دروازه‌بان خود داوید رایا را از قرضی به قطعی تبدیل خواهد کرد.

رایا یکی از بازیکنانی است که انتظار می‌رود در فهرست ملی‌پوشان اسپانیا برای حضور در یورو 2024 حضور داشته باشد و دلیلش هم عملکرد خوب او در فصل جاری بوده است؛ اگرچه او ممکن است که سنگربان شماره یک اسپانیا در یورو نباشد اما آرسنالی‌ها خیلی وقت است که این جایگاه را برایش درنظر گرفته‌اند.

رایا که تابستان سال گذشته از برنتفورد به آرسنال قرض داده شد، هنوز یک سال دیگر با برنتفورد قرارداد دارد اما توپچی‌ها قصد ندارد تا آن زمان صبر کنند. طبق اعلام رومانو توافق‌های لازم میان آرسنال، رایا و برنتفورد صورت گرفته و او سنگربان قطعی قرمزهای شمالی لندن خواهد شد. آرسنال برای قطعی کردن قرارداد رایا باید 27 میلیون پوند بپردازد.

رایا با ثبت 15 کلین‌شیت در فصل جاری لیگ برتر بیشترین تعداد بازی بدون گل خورده را داشته و دستکش طلایی به عنوان بهترین دروازه‌بان فصل را از آن خود خواهد کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/em6abv

آخرین اخبار