تاریخ انتشار: 1402/09/11 19:41
کد خبر: 1262608

ناگلزمان: گروه ما گروه مرگ نیست!

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، می گوید برخی از حریفان تیمش را در دور گروهی رقابت های یورو 2024 به خوبی می شناسد.
ناگلزمان: گروه ما گروه مرگ نیست!

 تیم ملی آلمان میزبان رقابت های یورو 2024، در گروه A این رقابت های با تیم های اسکاتلند، سوئیس و مجارستان همگروه شده است. این یک قرعه نسبتا دشوار برای آلمان محسوب می شود که روزهای خوبی را سپری نمی کند. این تیم بعد از نتیاج ضعیف در جام جهانی، به تازگی یولیان ناگلزمان را به خدمت گرفته است و این سرمربی جوان هم در ایجاد یک شوک مثبت در تیم ملی آلمان موفق نبوده است.

اما این سرمربی 38 ساله، بعد از قرعه کشی، نگاه مثبتی به گروه خود دارد. او در این باره گفت: "من فکر می کنم این گروه بسیار جالبی است. به خصوص بازی افتتاحیه مقابل اسکاتلند بسیار احساسی خواهد بود، هواداران فوق العاده ما کنارمان خواهند بود. من فکر می کنم این شروع بسیار خوبی در مونیخ است. مجارستان و سوئیس بازیکنان زیادی در بوندسلیگا دارند. با برخی از آنها کار هم کرده ام. من به خوبی برخی از آنها را می شناسم. بازی های بسیار هیجان انگیزی از انتظار ما هستند. ما می خواهیم وقتی بازی ها شروع می شود حرفه ای باشیم و قبل از آن زیاد صحبت درباره اش نکنیم. ما هدفی داریم که باید و می خواهیم به آن برسیم، واضح است که می‌خواهیم به چه چیزی (قهرمانی) برسیم. این گروه مرگ نیست، اما اگر به گروه نگاهی بیندازید، هیچ حریف بدی وجود ندارد."

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/emzpy9

آخرین اخبار