تاریخ انتشار: 1403/02/23 17:51
طلسم‌شکنی در یک بازی مانده به پایان فصل؛
کد خبر: 1275233

علیپور در یک ثانیه پنالتی گرفت و پاس گل داد!

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته بازگشت درخشانی به ترکیب تیمش داد و اولین پاس گل فصل خود را ثبت کرد.
علیپور در یک ثانیه پنالتی گرفت و پاس گل داد!

به گزارش فرتاک ورزشی

علی علیپور با وجود عملکرد خوبی که در دیدار مقابل موریرنسی داشت و در ترکیب قرار گرفته بود، در دو هفته گذشته لیگ برتر پرتغال برابر آروکا و بوآویشتا به‌عنوان بازیکن تعویضی استفاده شد ولی امروز دوباره در تقابل با فارنسی به جمع 11 بازیکن ثابت بازگشت و مثمر ثمر کار کرد.

تیم ژیل ویسنته در حالی که دوباره علی علیپور را در ترکیب داشت، از ساعت 18 امروز مقابل فارنسی رده نهمی قرار گرفت تا سی و سومین بازی خود در لیگ برتر پرتغال را انجام بدهد و توانست با برتری به استقبال آخرین مسابقه فصل برابر استرلا برود.

علی علیپور که پیش از این در 17 مسابقه فصل 24-2023 لیگ برتر پرتغال به‌عنوان یار ثابت یا تعویضی به میدان رفته و طی این مدت دو گل به ثمر رسانده ولی موفق به ثبت پاس گل نشده بود، امروز در جدال با فارنسی توانست برای نخستین بار در مسابقات امسال چنین کاری را انجام بدهد.

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته که انگیزه زیادی در بازگشت به ترکیب تیمش داشت، در دقیقه 17 سعی کرد توپ سرگردان روی هوا در محوطه جریمه فارنسی را روی زمین کنترل کند و ضربه نهایی را بزند که مدافع حریف پای او را زد، اما داور بازی را ادامه داد تا روی پاس علی علیپور و شوت کانیا فوجی‌موتو گل اول بازی به ثمر برسد.

علی علیپور

ژیل ویسنته با پاس گل علی علیپور از فارنسی پیش افتاد و دو دقیقه بعد هم به گل دوم رسید و توانست پیروزی خود را تا پایان مسابقه حفظ کند و با این برد 36 امتیازی شود و با صعود یک پله‌ای در جایگاه یازدهم جدول لیگ برتر پرتغال قرار بگیرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/gm89l5

آخرین اخبار