تاریخ انتشار: 1403/02/18 20:47
کد خبر: 1274881

نوری: بحث نقل و انتقالات تیم ما را جمع کنید

کاپیتان تیم فوتبال آلومینیوم امیدوار است جام قهرمانی رقابت‌های جام حذفی را بالا ببرد‌.
نوری: بحث نقل و انتقالات تیم ما را جمع کنید

به گزارش فرتاک ورزشی

امیر نوری در خصوص پیروزی ۱-۰ آلومینیوم برابر پیکان در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: از زمانی که تیم ما به لیگ برتر آمده بود، نتوانسته بودیم پیکان را ببریم اما این‌ هفته پیروز شدیم. خیلی خوشحالیم. بازی سخت و درگیرانه‌ای بود. تیم پیکان تیم خوب و قابل احترامی است و از زمانی که کادرفنی این تیم تغییر کرده، بازی‌های خیلی خوبی انجام دادند اما در این بازی موقعیت خاصی به آنها ندادیم و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

او در پاسخ به اینکه آیا در لیست جواد نکونام حضور داشت، گفت: تیم ما الان در آرامش است؛ در جام حذفی جزو هشت تیم هستیم و در لیگ هم شرایط‌مان بهتر شده است. یک خواهشی که از رسانه‌ها دارم این است که بحث نقل و انتقالات از تیم ما جمع شود. همه بچه‌ها تمرکزشان را روی تیم است و آقا مجتبی هم در کنفرانس خبری صحبت کرد.

نوری ادامه داد: آخر فصل هر کسی هر تصمیمی را که صلاحش باشد، می‌گیرد. امسال فعلا همه ما سرباز ایرالکو هستیم و برای خوشحالی مردم اراک می‌جنگیم و می‌خواهیم دل آنها شاد شود‌. سال بعد خدا بزرگ است و هر کسی هر تصمیمی به صلاحش باشد، می‌گیرد.

کاپیتان آلومینیوم در پاسخ به اینکه آیا تمرکز خود را روی جام حذفی گذاشته‌اند، گفت: ما دو سال پیش فینال جام حذفی را تجربه کردیم. به نظرم هر چه مراحل را جلوتر می‌روی، وقتی می‌بازی باخت بزرگتری خواهد بود. اگر در بازی اول ببازی، شاید یک باخت کوچک باشد اما در فینال یک باخت بزرگ خواهد بود. در حال حاضر تمرکزمان را روی بازی صنعت نفت آبادان گذاشته‌ایم و پس از آن به اردکان می‌رویم. البته من محروم هستم اما تلاش‌مان این است که این مرحله را هم با موفقیت رد کنیم و جزو چهار تیم قرار بگیرم. امیدوارم خدا کمک کند و بتوانم جام را بالا ببرم.

نوری که در بازی با پرسپولیس پنالتی خود را به بیرون زده بود، در پاسخ به اینکه آیا در صورت صعود باز هم پنالتی می‌زند، گفت: قطعا این کار را می‌کنم. من روز قبل از بازی ۱۰ پنالتی زدم و هر ۱۰ تا گل شد اما متاسفانه روز بازی گل نشد. برخی می‌گویند پنالتی بالا دل و جگر می‌خواهد. من هم بالا زدم و اگر در چارچوب بود، گل می‌شد اما روزی‌ام نبود. خدا را شکر احمد گوهری دو پنالتی گرفت و بچه‌های تیم فوق‌العاده پنالتی زدند و خدا هم کمک کرد. در این مسابقه واقعا دست‌های خدا را بارها دیدم و در پنالتی‌ها برای بار سوم دیدم و تکمیل شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/gm89pd

آخرین اخبار