تاریخ انتشار: 1402/06/06 22:22
کد خبر: 483

پورموسوی: برابر استقلال بازنده سربلند بودیم/ کدورت‌ها با نکونام برطرف شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:وی افزود: به دلیل اشتباهات سهوی نتیجه نگرفتیم در حالی که می‌توانستیم از استقلال امتیاز بگیریم.
پورموسوی: برابر استقلال بازنده سربلند بودیم/ کدورت‌ها با نکونام برطرف شد

 سید سیروس پورموسوی پس از شکست یک بر صفر استقلال خوزستان برابر استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر می‌کنم  و همان چیزی که قبل بازی گفتیم رخ داد و بازی زیبایی در تهران به نمایش گذاشتیم.

وی افزود: به دلیل اشتباهات سهوی نتیجه نگرفتیم در حالی که می‌توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: به تیم استقلال بابت پیروزی در بازی امروز تبریک می‌گویم اما باید به بازیکنان استقلال خوزستان  هم تبریک بگویم. 5 بازیکن ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند. افتخار می‌کنم که  سرمربی این تیم و بازیکنانش هستم. ما بازنده سربلنده بودیم.

پورموسوی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی در دقیقه 90 عنوان کرد: بچه‌ها گفتند آن صحنه پنالتی بوده  است.

وی درباره اخراجش از زمین مسابقه گفت:  وقتی صحنه مشکوک به پنالتی رخ داد داور تحت تأثیر داور چهارم قرار گرفت.  من وارد وارد آن صحنه شدم که بگویم که اشتباه شده و خودم اخراج شدم. چرا داور  باید تحت تأثیر داور چهارم که پنجاه متر از صحنه دور بوده، نظر بدهد اما در  خطاهایی که برای تیم ما بود داور وسط همه چیز را تشخیص می‌داد!

سرمربی استقلال خوزستان درباره هدف تیمش در فصل بیست و سوم لیگ برتر،  اظهار داشت: قطعاً  باشگاهی که سال اول به لیگ برتر می آید به دنبال تثبیت جایگاه و بقا است. امیدوارم با تلاشی که بچه‌ها انجام می‌دهند بهترین عملکرد را داشته باشند.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که  با نکونام در مراسم پیش از آغاز مسابقه برخورد گرمی نداشت، تصریح کرد: نه، با آمدن ایشان {سمت نیمکت ما} کدورت‌ها از بین رفت. فوتبال حساسیت‌های خودش را دارد . بعد از آن به دلیل جابه جایی (شغلی) با هم روبه‌رو نشدیم.

وی در پایان گفت: فکر می‌کنم  استقلال برد خوبی به دست آورد. ما هم باید خودمان را جمع می کنیم که برای بازی بعد آماده کنیم. تا دقیقه 70 موقعیت بازی و موقعیت‌ها در اختیار استقلال و بعد از آن موقعیت‌ها برای ما بود. با این بازی هیچ چیزی ارزش‌های ما کم نشد و باید خودمان را جمع کنیم تا در بازی تراکتور جبران کنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/j3kzq3

اخبار مرتبطآخرین اخبارپورموسوی: در جام حذفی سعی می‌کنیم از تیم اصلی‌مان استفاده کنیم