تاریخ انتشار: 1402/09/14 18:49
کد خبر: 1262858

شعار تماشاگران پرسپولیس علیه گل‌محمدی و بازیکنان

تماشاگران پرسپولیس پس از شکست این تیم و حذف از لیگ قهرمانان، علیه بازیکنان و کادرفنی این تیم شعار دادند. پرسپولیس امشب در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی، ۲ بر یک شکست خورد و از صعود به مرحله حذفی بازماند. پس از پایان مسابقه، هواداران خشمگین پرسپولیس که از نتیجه به دست آمده به شدت ناراضی و عصبانی بودند، علیه یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس شعار دادند. شدت عصبانیت هواداران پرسپولیس به حدی بود که گل‌محمدی و بازیکنان وقتی در حال خروج از زمین و رفتن به سمت رختکن بودند، از سوی هواداران این تیم با بطری آب و شعارهای تند بدرقه شدند. تماشاگران پرسپولیس شعار «بی‌غیرت، حیا کن، پرسپولیس را رها کن» علیه بازیکنان و کادر فنی سر دادند.
شعار تماشاگران پرسپولیس علیه گل‌محمدی و بازیکنان

پرسپولیس امشب در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی، ۲ بر یک شکست خورد و از صعود به مرحله حذفی بازماند.

پس از پایان مسابقه، هواداران خشمگین پرسپولیس که از نتیجه به دست آمده به شدت ناراضی و عصبانی بودند، علیه یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس شعار دادند.

شدت عصبانیت هواداران پرسپولیس به حدی بود که گل‌محمدی و بازیکنان وقتی در حال خروج از زمین و رفتن به سمت رختکن بودند، از سوی هواداران این تیم با بطری آب و شعارهای تند بدرقه شدند.

تماشاگران پرسپولیس شعار «بی‌غیرت، حیا کن، پرسپولیس را رها کن» علیه بازیکنان و کادر فنی سر دادند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jm967e

آخرین اخبار