تاریخ انتشار: 1402/12/11 16:21
کد خبر: 1268334

لقب جدید برای عبدالکریم در پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس عضو جدید این تیم را با اسم جالبی صدا می‌زنند.
لقب جدید برای عبدالکریم در پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

عبدالکریم حسن مدافع چپ قطری پرسپولیس در فولادشهر فرصت این را پیدا کرد تا اولین بازی خود را بعد از سه هفته انتظار انجام دهد.

عبدالکریم در شرایطی در اصفهان به میدان رفت که قبل از شروع بازی در فولادشهر و در زمان  ورود تیم پرسپولیس به میدان برای گرم کردن بشدت از سوی هواداران تشویق شد تا مشخص شود هنوز نیامده بین هواداران محبوب شده است.

نکته جالب اینکه بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس این مدافع قطری را در تمرین و اردو با اسم خاصی صدا می‌زنند و از آنجایی که نام کوچک او دوسیلابی است به او لقب « کینو» داده‌اند و اینگونه صدایش می‌کنند.

کینو بعد از مصدومیت علی نعمتی وارد زمین شد و در بازی اول خود نمایش نسبتا امیدوار کننده‌ای ارائه داد اما به نظر می‌رسد هنوز صد درصد آماده نیست .

او در این بازی موقعیت شوتزنی چندانی پیدا نکرد و تنها ضربه اش بلاک شد چرا که مدافعان ذوب آهن مثل دیوار مقابل او و هم تیمی‌هایش قرار می‌گرفتند تا عبدالکریم نتواند مهمترین و بهترین ویژگی فوتبالش را در نمایش اول نشان دهد.

پیش بینی می‌شود این بازیکن در بازی جام حذفی دوشنبه مقابل نفت و گاز گچساران در ترکیب اصلی قرار بگیرد که باید دید در آن مسابقه چه کیفیتی ارائه خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jm98ap

آخرین اخبار