تاریخ انتشار: 1402/11/27 09:44
ناراحت و عصبانی بودم، متاسفم
کد خبر: 1267510

واکنش کنعانی به درگیری عجیب و جنجالی

حسین کنعانی‌زادگان، مدافع پرسپولیس در مورد درگیری عجیبش پس از شکست سرخ‌ها در اراک توضیح داد.
واکنش کنعانی به درگیری عجیب و جنجالی

به گزارش فرتاک ورزشی

 محمدحسین کنعانی زادگان روزهای سختی را سپری می‌کند و درحالی که هنوز از شوک و ناراحتی حذف تیم ملی از نیمه نهایی جام ملت‌ها کاملا دور نشده بود، دو روز مانده به بازی با آلومینیوم به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و در ترکیب اصلی قرار گرفت.

حسین کنعانی بعد از شکست پرسپولیس در حالی که به شدت ناراحت و مستاصل بود، وقتی هنگام ورود به اتوبوس تیم با شعارهای هواداران علیه خود مواجه شد واکنش تندی نشان داد و با یکی از هواداران درگیر شد که ویدیوی آن از شب گذشته وایرال شده است.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس حالا در استوری اینستاگرامش علاوه‌بر توضیح اتفاقات دیروز، از هواداران پرسپولیس و مردم اراک نیز به‌خاطر رفتارش عذرخواهی کرد. او می‌گوید جو امنیتی ورزشگاه امام خمینی اراک نامناسب بوده و هواداران از رختکن تا کنار اتوبوس تیم حضور داشتنه‌اند.

 

حسین کنعانی

 

کنعانی در استوری خود نوشت: "دیروز روز سختی برای من بود. ناراحتی شکست برابر تیم خوب آلومینیوم اراک کل تیم و هواداران را ناراحت کرده بود. متاسفانه بازی هم در شرایط امنیتی مناسبی برگزار نمی‌شد و هواداران از رختکن تا کنار اتوبوس حضور داشتند و هر لحظه هر اتفاقی ممکن بود برای هر بازیکنی بیفتد."

او در مورد اینکه کنترل خود را از دست داد توضیح داد: "ناراحتی باخت و شنیدن الفاظی زشت از طرفی معدود از افراد که قطعاً حسابشان از مردان مهمان‌نواز و شریف اراک جداست باعث شد کنترل خود را از دست بدهم و بابت این اتفاق واقعا پشیمانم. ابتدا از هواداران پرسپولیس به‌خاطر شکست و سپس از مردم عزیز و مهربان اراک به‌خاطر رفتارم عذرخواهی کنم."

کنعانی پس از وایرال شدن این ویدیوی جنجالی از درگیری‌اش فشار زیادی را تحمل می‌کند و این درحالی است که در بازی‌های پایانی نیم فصل اول هم به علت حواشی مربوط به حواله خودرو ملی‌پوشان تحت فشار بود و در پرسپولیس نیمکت‌نشین شد. حال باید دید آیا با این عذرخواهی اوضاع برایش تغییر خواهد کرد یا خیر.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jm9gro

آخرین اخبار