تاریخ انتشار: 1402/09/06 12:49
کد خبر: 1262110

تِراِشتگن بازی با پورتو را از دست می‌دهد

یک رسانه کاتالونیایی خبر داد دروازه‌بان آلمانی بارسلونا در بازی فردا شب با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا غایب خواهد بود.
تِراِشتگن بازی با پورتو را از دست می‌دهد

مارک آندره تِراِشتگن که هفته پیش به دلیل مشکلی که در ناحیه کمرش به وجود آمد، مجبور به ترک اردوی تیم ملی فوتبال آلمان پیش از بازی دوستانه با ترکیه شد و برای درمان به بارسلونا بازگشت، به نظر می‌رسد بازی فردا شب (چهارشنبه) کاتالان‌ها با پورتو در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.

«رادیو کاتالونیا» که از رسانه‌های نزدیک به باشگاه بارسلوناست، خبر داد تِراِشتگن 31 ساله همچنان در تمرینات گروهی این تیم شرکت ندارد و عملاً بازی فردا شب با پورتو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از دست می‌دهد. این دروازه‌بان آلمانی دیروز و امروز در تمرینات گروهی بارسا دیده نشده است و انتظار می‌رود ژاوی در بازی فردا از اینیاکی پنیا درون دروازه استفاده کند.

مارک آندره تِراِشتگن که فصل گذشته در 38 بازی لالیگایی برای بارسلونا در 26 بازی دروازه‌‌اش را بسته نگه داشت و تنها 20 گل دریافت کرد (میانگین 0.473 گل‌خورده در هر بازی) پنجشنبه هفته پیش در مراسمی ویژه جایزه زامورا را به‌عنوان بهترین دروازه‌بان فصل دریافت کرد.

بارسلونا که در حال حاضر با 9 امتیاز و به خاطر نتیجه بهتر در بازی رودررو با پورتوی 9 امتیازی، صدرنشین گروه H لیگ قهرمانان است، از ساعت 23:30 فردا (چهارشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه لوئیس کومپانیس پذیرای پورتو خواهد بود. مهدی طارمی ملی‌پوش کشورمان عضو تیم پورتوست.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jm9wmo

آخرین اخبار