تاریخ انتشار: 1403/02/24 07:59
به یاد تماشایی‌ترین بازی دو تیم در آزادی
کد خبر: 1275259

فولاد یادآور اولین گل نکونام با پیراهن استقلال

جواد نکونام خاطرات خوشی با استقلال مقابل فولاد دارد.
فولاد یادآور اولین گل نکونام با پیراهن استقلال

به گزارش فرتاک ورزشی

زمستان ۱۳۹۱ بود که از هفته شانزدهم لیگ دوازدهم، شاهد یکی از پرگل‌ترین تقابل‌های استقلال و فولاد در ورزشگاه آزادی بودیم. دیداری که در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه دوم پنج گل میان دو تیم رد و بدل شد که سه گل سهم فولاد و دو گل سهم آبی‌های پایتخت بود تا شاگردان حسین فرکی به یک پیروزی رویایی در ورزشگاه آزادی دست یابند.

نکته جالب این بازی، گلزنی نکونام از روی نقطه پنالتی بعد از گل نخست فولاد بود که تبدیل به اولین گل نکونام با پیراهن استقلال شد.

در آن بازی پرگل ابتدا فولاد با گل عبدالله کرمی در شصتمین دقیقه بازی از استقلال پیش افتاد، اما بلافاصله با خطای مدافعین فولاد روی علی حمودی، جواد نکونام از روی نقطه پنالتی دروازه قرمزها را باز کرد تا کار به تساوی بکشد. چند دقیقه از این گل گذشته بود که آرش افشین ستاره بی چون و چرای آن روزهای فولاد با یک حرکت انفرادی زیبا دروازه استقلال را برای دومین بار باز کرد. گلی که بازهم خیلی زود توسط استقلالی‌ها و این بار آرش برهانی پاسخ داده شد تا دوباره کار به تساوی بکشد.

در آخرین دقایق بازی اما مهرداد جماعتی بود که روی تعلل مدافعین استقلال با یک شوت روی پای دیدنی دروازه رحمتی را برای سومین بار باز کرد تا فستیوال گل‌های زیبا با برتری یاران فرکی به پایان برسد. شکستی که البته در بازی برگشت باز هم با گلزنی نکونام از روی نقطه پنالتی توسط شاگردان قلعه‌نویی جبران شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqzmda

آخرین اخبار