تاریخ انتشار: 1403/02/19 08:24
کد خبر: 1274911

آرزوی آزمون برای امباپه برآورده نشد

برخلاف خواسته قلبی سردار آزمون، اما پاریس سن ژرمن و امباپه نتوانستند به فینال لیگ قهرمانان برسند.
آرزوی آزمون برای امباپه برآورده نشد

به گزارش فرتاک ورزشی

 شب گذشته و در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، پاریس سن ژرمن در یک بازی عجیب و با از دست دادن فرصت های باورنکردنی، یک بر صفر مغلوب دورتموند شد تا تیم آلمانی راهی مسابقه فینال شود.

روز گذشته و ساعاتی پیش از آغاز این دیدار، سردار آزمون مهمان لایو اینستاگرام ورزش سه بود و او درباره مسائل مختلف به صحبت پرداخت که یکی از این موضوعات، پیش بینی او درخصوص نتیجه بازی پاریس و دورتموند بود.

سردار که در گفته هایش این موضوع را مطرح کرد که در میان بازیکنان دورتموند دوستان زیادی دارد، اما بخاطر روحیه برنده بودن کیلیان امباپه و خاص بودن این بازیکن، علاقه دارد تا پاریس بتواند راهی مسابقه فینال شود.

البته آرزوی سردار برای فوق ستاره فرانسوی برآورده نشد و پاریس با شکست برابر دورتموند، از رسیدن به بازی فینال بازماند تا رویای امباپه و ناصر الخلیفی برای قهرمانی این تیم، به باد برود.

در بخشی از گفتگوی دیروز، سردار درباره اینکه چه پیش بینی از نتیجه بازی دورتموند و پاریس دارد، گفت: من واقعا دوست دارم که پاریس سن ژرمن بازی را برنده شود. من خودم رئالی هستم و دوستان دورتموندی زیادی هم دارم. امباپه هم گناه دارد واقعا!

آزمون در پاسخ به اینکه امباپه می تواند با حضور در رئال مادرید به قهرمانی اروپا برسد ولی مارکو رویس استحقاق یک تجربه دیگر برای حضور در فینال لیگ قهرمانان را دارد، گفت: امباپه بازیکنی است که می خواهد درون زمین همیشه پیروز شود. چنین بازیکنانی در دنیا کم هستند و به همین دلیل دوست دارم امباپه به فینال برسد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqzmyx

آخرین اخبار