تاریخ انتشار: 1402/06/07 22:50
کد خبر: 412

جانشین احتمالی سردارآزمون در جام ملت های آسیا کیست؟

عقد قرارداد سردارآزمون با تیم آ.اس رم یکی از اتفاقات مهم فوتبال ایران در سال های اخیر بوده است.
جانشین احتمالی سردارآزمون در جام ملت های آسیا کیست؟

جانلوکا دی‌مارتزیو خبرنگار مشهور حوزه نقل‌و انتقالات اروپا نیز به این نکته اشاره کرده که آزمون قصد ندارد در جام ملت‌های پیش رو تیم ملی ایران را در قطر همراهی کند. همچنین جانلوییجی لونگاری خبرنگار اسپورت ایتالیا نیز گزارش می‌دهد که آزمون به رُم اطمینان داد که قصد ندارد در جام ملت‌های آسیا که اواخر سال جاری میلادی برگزار می‌شود، شرکت کند.

جام ملت های آسیا در فیفا دی برگزار نمی شود و بیشتر لژیونرهایی که در این تایم برای تیم های ملی کشور خود به میدان می آیند، بازی های باشگاهی را از دست می دهد. از سویی مورینیو بیم این را دارد که سردار آزمون با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران دچار مصدومیت شود و این موجب از دست دادن یک مهاجم تاثیر گذار در ترکیب تیم خواهد شد.

گویا سردار آزمون به سرمربی تیم و باشگاه قول داده در جام ملت های آسیا برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان نرود! و در اردوی تیم آ.اس رم باقی بماند تا در سری A برای تیم باشگاهی اش بازی کند.

در همین ارتباط با یکی از نزدیکان تیم ملی تماس گرفتیم که به خبرورزشی گفت: سردار آزمون در جام ملت های آسیا شرکت می کند و این صحبت ها گمانه زنی رسانه ای است. اگر هم یک درصد سردار تصمیم بگیرد در جام ملت های آسیا شرکت نکند و برای آ.اس رم بازی کند، مهدی طارمی آقای گل لیگ پرتغال و ستاره فوتبال آسیا به عنوان مهاجم نوک در جام ملت ها بازی خواهد کرد."

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/m2lar3

اخبار مرتبطآخرین اخبارآزمون: بازی کردن در بوندس لیگا برایم هیجان انگیز است

جاری شدن  اشک های سردار در کازان!
آزمون با گریه؛ مردم ناراضی باشند،دیگر نمی‌آیم

جاری شدن  اشک های سردار در کازان!
آزمون با گریه؛ مردم ناراضی باشند،دیگر نمی‌آیم