تاریخ انتشار: 1402/09/19 15:53
کد خبر: 1263413

چالش جانشینی نیمار در الهلال/ عربستانی‌ها یک ستاره بزرگ دیگر می‌خرند؟

روزنامه الشرق الاوسط نوشت که الهلال هنوز جانشینی را برای نیمار برزیلی انتخاب نکرده است.
چالش جانشینی نیمار در الهلال/ عربستانی‌ها یک ستاره بزرگ دیگر می‌خرند؟

 روزنامه الشرق الاوسط به نقل از منابع خود فاش کرد که مدیران الهلال در نهایت پس از توافق با کادر فنی، تصمیم گرفتند میشائیل دلگادو برزیلی را حفظ کنند و در نقل و انتقالات زمستانی او را از دست ندهند.

در همین راستا، صحبت‌هایی در مورد موضع مدیریت باشگاه الهلال جهت انتخاب جانشینی برای نیمار که دچار پارگی رباط صلیبی شده، به گوش می‌رسد. طبق گزارش‌های پزشکی، نیمار از ناحیه زانو دچار آسیب‌دیدگی شدیدی شده که نیاز به دوره طولانی درمان و توان‌بخشی دارد. در نتیجه، این بازیکن برای مدت طولانی نمی‌تواند در مسابقات و تمرینات الهلال شرکت کند و این به معنای غیبت ستاره برزیلی تا پایان فصل جاری است.

با غیبت نیمار، سوال مهمی در مورد برنامه‌های مدیریت الهلال برای جبران غیبت او و تقویت این تیم مطرح می‌شود. منابع الشرق الاوسط دریافتند که مدیریت الهلال تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، پرونده جذب جانشین نیمار را باز نخواهد کرد زیرا می‌خواهد گزینه‌های موجود را ارزیابی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کند.

ژرژ ژسوس، سرمربی پرتغالی الهلال، پیش از این در نوامبر گذشته اعلام کرده بود که این باشگاه قصد دارد جانشینی برای نیمار به خدمت بگیرد، اما از ذکر نام بازیکن مورد نظرش خودداری کرد. کادر فنی الهلال به رهبری ژسوس به خوبی با غیبت نیمار کنار آمده است چرا که این تیم در این فصل و در تورنمنت‌های مختلف، برابر حریفان به پیروزی رسیده و بابت نبود ستاره برزیلی خود، ضرری را متحمل نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmdjz5

آخرین اخبار