تاریخ انتشار: 1402/09/08 14:02
کد خبر: 1262361

مطالبات دستیاران ساپینتو واریز شد، جزئیات بدهی استقلال بدون دیرکرد

باشگاه استقلال اقدامات لازم درخصوص پرداخت بدهی 3 مربی سابق این تیم را انجام داد.
مطالبات دستیاران ساپینتو واریز شد، جزئیات بدهی استقلال بدون دیرکرد

با شکایت اعضای کادرفنی سابق استقلال فدراسیون جهانی فوتبال احکامی را علیه این باشگاه صادر کرد و حالا پس از گذشت چندماه از صدور این احکام، به دلیل عدم پرداخت مطالبات 3 مربی سابق آبی‌ها پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شده است.

بر این اساس امروز این موضوع مطرح شد که تاخیر در پرداخت مطالبات مربیان سابق باعث اضافه شدن مبلغ پرداختی شده اما این مساله صحت ندارد.

پس از شکایت کادرفنی سابق استقلال در تابستانی که گذشت، این باشگاه نیز دفاعیات خود را به فیفا ارائه کرد و به همین خاطر؛ ریکاردو ساپینتو پس از شکایت 327500 یورویی برای دریافت 307 هزار یورو، روی ماتا پس از شکایت 43 هزاریورویی به مقدار 23 هزار یورو، پائولو میگوئل (مربی بدنساز) و همچنین ژائو آبرئو (آنالیزور) نیز هرکدام پس از شکایت 22570 یورویی، موفق به دریافت رای 9300 یورویی شدند.

این درحالیست که باشگاه استقلال پس از دریافت وام ارزی در فصل گذشته می‌توانست مطالبات این افراد و همچنین چند بدهی خارجی دیگر مانند حقوق رافائل سیلوا را پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد تا به این ترتیب احکام خارجی جدید روی میز آبی قرار بگیرند.

بااینحال طبق پیگیری‌ها مشخص شد باشگاه استقلال مطالبات 3 مربی سابق که جمعا حدود 41 هزار یورو می‌شود را به حساب ارائه شده واریز کرده و به نظر می‌رسد پس از پشت سر گذاشته شدن ضوابط بانکی، این پول طی روزهای آینده در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

ضمن اینکه در خصوص رای ریکاردو ساپینتو، باشگاه استقلال پس از ابلاغ حکم فیفا اعتراض خودش را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) اعلام کرد و اکنون منتظر اعلام نظر این دادگاه است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmdpej

آخرین اخبار