تاریخ انتشار: 1403/01/31 20:41
کد خبر: 1273237

عذرخواهی کاپیتان استقلال بخاطر 10 دقیقه پایانی

سیدحسین حسینی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، بابت اتفاقات رخ داده در دقایق پایانی بازی با شمس آذر، عذرخواهی کرد.
عذرخواهی کاپیتان استقلال بخاطر 10 دقیقه پایانی

به گزارش فرتاک ورزشی

استقلال در شرایطی موفق شد برابر شمس آذر به پیروزی دست پیدا کند که آبی پوشان در دقایق پایانی غافلگیر شده و دروازه آنها دو مرتبه باز شد. این اتفاقات منجر به رقم خوردن دقایق پر استرس برای بازیکنان و هواداران این تیم شد.

در شرایطی که بحث اهمیت تفاضل گل برای تعیین قهرمان لیگ مورد توجه رسانه‌ها و دو تیم مدعی استقلال و پرسپولیس قرار گرفته که برتری سه بر صفر آبی پوشان باعث شد تا آنها وضعیت بسیار خوبی در جدول رده‌بندی پیدا کرده و در زمینه اختلاف تفاضل گل از سرخ پوشان نیز فاصله بگیرند.

اما دو گل غیرمنتظره‌ای که استقلال دریافت کرد، باعث شد تا تفاضل آنها با پرسپولیس برابر شود، علاوه بر این هواداران استقلال در ۱۰ دقیقه پایانی با استرس از دست رفتن پیروزی شیرین و احتمال رقم خوردن نتیجه تساوی بازی را دنبال می‌کردند، اما به هر صورت شاگردان نکونام موفق شدند که برتری به دست آمده را حفظ کرده و سه امتیاز بازی را از آن خود کنند.

این اتفاقات سبب شد تا کاپیتان استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران تیمش بابت اتفاقات رخ داده عذرخواهی کند و ابراز امیدواری کرد تا مهدی پور هر چه سریعتر به میادین بازگردد. حسینی پستی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت:

تبریک‌ به همه آبی‌ها

تشکر بابت حضور پرشورتان در بازی امروز

و معذرت بابت استرسی که ۱۰ دقیقه آخر کشیدین

۶ تا فینال دیگه، همه با هم برای استقلالمون 🙏🏻💙

داش مهدی منتظرتیم💙

 

2012914


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmgqay

آخرین اخبار