تاریخ انتشار: 1403/03/03 10:28
کد خبر: 1275837

مطهری: عدالت تنها انتظار ما از داوران بازی با پیکان است!| پیکان برای بقا می‌جنگد، ما برای سهمیه آسیایی!

سرمربی موقت تراکتور گفت: می‌خواهیم با کسب نتایج خوب در سه دیدار پایانی، لیگ را در رتبه سوم به پایان برسانیم تا سهمیه آسیایی تیم تضمین شود.
مطهری: عدالت تنها انتظار ما از داوران بازی با پیکان است!| پیکان برای بقا می‌جنگد، ما برای سهمیه آسیایی!

 حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با پیکان تهران اظهار کرد: پیش از همه چیز شهادت ریاست محترم جمهوری و همراهانش از جمله وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت عرض می‌کنم. با توجه به سابقه حضور سه ساله در پیکان، این تیم را به خوبی می‌شناسم و با تفکرات کادر فنی‌اش آشنا هستم. پیکان تیم سخت‌کوشی است و به راحتی به هیچ تیمی امتیاز نمی‌دهد. آنها برای بقا در لیگ برتر می‌جنگند و همواره بازی مقابل چنین تیم‌هایی در هفته‌های پایانی لیگ، بسیار سخت است.

او ادامه داد: با توجه به اینکه پیکان احساس خطر می‌کند، آنان تلاششان را در مقابل ما دوچندان خواهند کرد. حفظ تمرکز تیم در تمام دقایق بازی برایمان حائز اهمیت است. چه گل اول را دریافت کنیم و چه به ثمر برسانیم نباید تمرکز تیم از دست برود. می‌خواهیم در تمام لحظات بر بازی مسلط باشیم.

مطهری با بیان اینکه تراکتور برای کسب سه امتیاز بازی تلاش خواهد کرد، گفت: با توجه به اختلاف امتیاز با تیم سوم، می‌خواهیم با کسب نتایج خوب در سه دیدار پایانی، لیگ را در رتبه سوم به پایان برسانیم تا سهمیه آسیایی تیم تضمین شود.

سرمربی موقت تراکتور بیان کرد: من به تلاش و توانایی تک تک بازیکنانم اعتقاد و اعتماد دارد و برای شرافت خود و فوتبال ایران، با تمام توان خواهیم جنگید تا در پایان فصل، حق به حق‌دار برسد. امیدوارم در مجموع شاهد دیدار خوب و تماشاگر پسندی باشیم تا بینندگان از تماشای آن لذت ببرند.

مطهری درباره تیم داوری بازی با پیکان، عنوان کرد: ما هیچ‌گاه قبل از بازی در خصوص داوری صحبت نمی‌کنیم چرا که این کار باعث به هم خوردن تمرکز آنها می‌شود. تنها انتظارمان از داوران، اجرای عدالت است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmgxkw

آخرین اخبار