تاریخ انتشار: 1402/09/07 07:16
کد خبر: 1262262

چرا رونالدو نتوانست به پرسپولیس گل بزند؟

مدافع تیم پرسپولیس در دیدار مقابل النصر تمام مسئولیت‌هایی که به او محول شده بود را درست انجام داد.
چرا رونالدو نتوانست به پرسپولیس گل بزند؟


کریستیانو رونالدو مهاجم سرشناس و نامدار تیم النصر عربستان در مصاف دوباره مقابل پرسپولیس باز هم موفق به گلزنی نشد. در جلسات فنی پیش از دیدار پرسپولیس حسین کنعانی یارگیر مستقیم کریستیانو رونالدو تعیین شده بود که باید در طول ۹۰ دقیقه از این فوق ستاره پرتغالی حریف مراقبت می‌کرد.

کنعانی در دیدار مقابل النصر در تمام دقایق مسابقه فاصله خود با رونالدو را حفظ کرد و حتی در یک صحنه و در کورس با این بازیکن سرعتی و قدرتی رونالدو را جا گذاشت. تنها لحظه‌ای که کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از دو فوتبالیست برتر جهان توانست خودش را از کمند مراقبت‌های کنعانی رها کند لحظه چرخش و ضربه او به سمت دروازه بود که علیرضا بیرانوند نیز نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و به کنعانی توصیه کرد بیشتر مراقب رونالدو باشد.

ناگفته نماند؛ پس از پایان دیدار نیز کادر فنی تیم پرسپولیس از کنعانی و عملکردش مقابل رونالدو ابراز رضایت کرده و به او خسته نباشید گفتند.

یادآور می شود؛ رونالدو در طول دو دیدار رفت و برگشت مجموعاً ۱۶۹ دقیقه( ۱+۹۰ دقیقه بازی رفت و ۷۸ دقیقه بازی برگشت) مقابل پرسپولیس در زمین حضور داشت ولی نتوانست دروازه این تیم را باز کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npelkx

آخرین اخبار