تاریخ انتشار: 1403/01/24 15:19
کد خبر: 1272614

شعار هواداران تراکتور علیه شاگردان خمز و تشویق آلوز‌

هواداران تراکتور پس از دریافت گل اول مقابل ذوب‌آهن، علیه شاگردان پاکو خمز شعار دادند.
شعار هواداران تراکتور علیه شاگردان خمز و تشویق آلوز‌

به گزارش فرتاک ورزشی

تیم‌های تراکتور و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با شکست یک بر صفر تراکتور به پایان رسید.

این بازی حواشی مختلفی از تشویق ریکاردو آلوز و شعار علیه بازیکنان تراکتور تا حضور بانوان هوادار این تیم داشت که در ادامه می‌خوانید:

علی‌رغم از دست دادن 4 امتیاز در دو دیدار متوالی خانگی تراکتور، بیش از 35 هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور‌ یافتند از بازیکنان این تیم برای کسب 3 امتیاز دیدار با ذوب‌آهن حمایت کنند.

برای نخستین بار بانوان هوادار تراکتور در مسابقات لیگ برتری تراکتور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور‌ یافتند. تعداد آن‌ها در این بازی حدود 2‌ هزار نفر بود.

گوستاوو واگنین یکی از بازیکنان تاثیرگذار تراکتور برای سومین بازی متوالی دیدار این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

علی‌رغم کسب نتایج ضعیف در دو دیدار اخیر، هواداران تراکتور در این بازی  استقبال بیشتری نسبت به دیدار گذشته این تیم مقابل آلومینیوم اراک داشتند.

پیراهن بزرگ تراکتور روی بخشی از سکوهای خالی قرار داده شده بود که رفته‌رفته با افزایش تعداد تماشاگران، هواداران تراکتور به دور این پیراهن نشستند.

تعدادی از هواداران معلول تراکتور در ورزشگاه حضور داشته و از نزدیک شاهد بازی تیمشان مقابل ذوب‌آهن بودند.

پس از عملکرد ضعیف و اشتباهات متوالی بازیکنان تراکتور در نیمه اول و همچنین بازی خوانی دقیق ذوب‌آهنی‌ها، پاکو خمز در دقیقه 34 دست به تعویض زده و سیدمحمد حسینی را به جای عارف آقاسی و صفا هادی را به جای مهدی شیری وارد زمین کرد اما تغییر تاکتیک تراکتور نتیجه عکس داده و یک دقیقه بعد، تراکتور گل اول را دریافت کرد. خمز برای نخستین بار در نیمه اول تعویض کرد.

بعد از گل اول ذوب‌آهن و عملکرد ضعیف تراکتوری‌ها، هواداران بعد از مدت‌ها علیه شاگردان پاکو خمز شعار داده و گفتند که بر تن کردن پیراهن تراکتور غیرت می‌خواهد.

در دقیقه پایانی نیمه نخست بازی ریکاردو آلوز که عملکرد بهتری نسبت به سایر بازیکنان تراکتور داشته، دومین شوت خطرناک خود در این نیمه را راهی دروازه ذوب‌آهن کرد که ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی از روی دروازه تیم مهمان به بیرون رفت تا هواداران تراکتور، این بازیکن را تشویق کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npj9wg

آخرین اخبار