تاریخ انتشار: 1403/02/04 20:14
خطر تکرار اتفاقات بازی با فجرسپاسی
کد خبر: 1273586

بحران استادیوم برای میزبانی استقلال - سپاهان

استقلال آبی پوش ملاثانی با بحران نبود استادیوم برای میزبانی از سپاهان روبرو شده است.
بحران استادیوم برای میزبانی استقلال - سپاهان

به گزارش فرتاک ورزشی

روز یکشنبه بود که اتفاق عجیبی مقابل استادیوم غدیر اهواز رخ داد. جایی که به دلیل ناهماهنگی‌های صورت گرفته، اجازه حضور بازیکنان دو تیم فجرسپاسی و استقلال آبی پوش ملاثانی در این ورزشگاه داده نشد تا این بازی برگزار نشود و پرونده آن در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد.

در واقع به دلیل عدم کسب مجوزات لازم از باشگاه استقلال خوزستان که مالک فعلی استادیوم غدیر شناخته می‌شود، اجازه برگزاری این بازی داده نشد تا انتقادهای شدیدی از سوی افراد مختلف از جمله باشگاه‌های نفت مسجدسلیمان و چادرملو اردکان را به همراه داشته باشد، تیم‌هایی که برای صعود به لیگ برتر، با فجرسپاسی رقابت دارند.

    حالا تیم سیاوش اکبرپور باید سه روز دیگر و در تاریخ هفتم اردیبهشت در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، از سپاهان میزبانی کند. مدیران استقلال آبی پوش ملاثانی برای جلوگیری از تکرار این اتفاق، نامه‌نگاری‌های لازم با دو باشگاه استقلال خوزستان و فولاد خوزستان را به عمل آورده‌اند تا بتوانند علاوه بر این بازی، سه مسابقه باقی‌مانده خانگی خود در لیگ دسته اول را نیز در یکی از ورزشگاه‌های غدیر یا فولاد آرنا برگزار کنند.

اما درخواست اولیه استقلال آبی پوش ملاثانی برای میزبانی از سپاهان و برگزاری سه بازی خانگی باقیمانده از لیگ دسته اول، با مخالفت تیم استقلال خوزستان همراه شده است. امیدعلی نجفی، مدیرعامل استقلال خوزستان در جوابیه‌ای که به درخواست نماینده ملاثانی ارسال کرده، اعلام کرده که به دلیل برگزاری بازی‌های تیم‌های رده بزرگسالان، امید و جوانان در ورزشگاه غدیر، آنها امکان میزبانی از استقلال ملاثانی را ندارند.

mf02mbiu

در حال حاضر باشگاه فولاد جوابیه‌ای به درخواست باشگاه استقلال ملاثانی نداده و در صورت مخالفت این باشگاه، آنگاه مکان برگزاری دیدار شاگردان سیاوش اکبرپور و سپاهان به یک معضل عجیب و بزرگ تبدیل خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npjprr

آخرین اخبار