تاریخ انتشار: 1403/01/31 11:49
کد خبر: 1273162

با شگفتی‌سازان دقیقی علیه استقلال

شمس آذر با حضور در جایگاه هفتم جدول در اولین فصل لیگ برتری شدن، شگفتی جالبی را شکل داده و اکنون به تداوم این روند طی هفته‌های پایانی امیدوار است.
با شگفتی‌سازان دقیقی علیه استقلال

شمس آذر که به عنوان قهرمان فصل گذشته پا به رقابت‌های لیگ برتر گذاشته، با پشت سر گذاشتن بحران کسر امتیاز اکنون در هفته‌های پایانی در جمع بالانشینان جدول به دنبال دستیابی به امتیازات باقی‌مانده طی هفت هفته پایانی است.

شاگردان سعید دقیقی در شرایطی امروز مقابل استقلال قرار خواهند گرفت که تیمی خطرناک در بیرون از خانه نشان داده‌اند و تا به اینجا رقبای سرسخت و بالانشینی مثل ملوان، تراکتور، فولاد، مس رفسنجان، ذوب آهن را در خانه حریفان شکست داده‌اند.

2012673

سبزپوشان قزوینی در بازی رفت نیز در شرایطی مقابل استقلال به تساوی ۲-۲ رضایت دادند که روی دو گل عجیب غافلگیر شدند. گل اول حریف از نقطه پنالتی با بحث زیادی از سوی کارشناسان در خصوص درستی آن همراه بود و گل دوم آبی‌ها نیز با اشتباه مرگبار مدافع این تیم توسط آرمان رمضانی در دروازه خالی به ثبت رسید.

2012674

اکنون شمس آذر با بازیکنان جاه‌طلب خود یک بار دیگر در استادیوم آزادی حاضر شده و باید دید مقابل شاگردان جواد نکونام با چه شرایطی کار را به پایان خواهد رساند. علیرضا جعفرپور گلر گمنام شمس آذر را شاید بتوان ستاره این بازی نامید. دروازه‌بانی که به عنوان گلر سوم در جمع شاگردان سعید دقیقی حاضر شد و رفته رفته جایگاه شماره یک را از آن خود کرد و اکنون با هشت کلین‌شیت نام خود را در بین گلرهای صاحب‌نام قرار داده است.

2012675

پوریا سرآبادانی، کاپیتان ۷ گله شمس آذر، دیگر مهره تاثیرگذار در ترکیب تیم قزوینی محسوب می‌شود که از لیگ پایین تا به امروز در کنار سبزپوشان حضور داشته و برای این بازی نیز انگیزه زیادی برای نمایش برتر تیمش خصوصا در خط میانی دارد.

مرد جنگنده خط میانی شمس آذر صادق آلبوصبیح است؛ بازیکنی که اگر در اوج آمادگی باشد نمایش او امروز مقابل استقلال دیدنی خواهد بود. قدرت دوندگی بالا در کنار تخریب این بازیکن به همراه شوت‌های ناگهانی‌اش پوئن مثبتی است که سعید دقیقی روی او حساب ویژه‌ای باز کند.

2012676

حسین گودرزی در سمت چپ دفاعی بازیکنی سختگی‌ناپذیر با ارسال‌های دقیق و نفوذهای پیاپی خود بازیکنی دردسرساز برای هر تیمی محسوب می‌شود که از قدرت گلسازی و گلزنی خوبی نیز برخوردار است. گودرزی در پنجره زمستانی موردتوجه استقلال نیز بود اما این انتقال شکل نگرفت تا او برای تقابل امروز نیز انگیزه زیادی داشته باشد.

2012677

محمدرضا رضایی، مدافع بلندقامت شمس آذر، در کنار مهدی محمدی و هومن ربیع‌زاده سد دفاعی تیم دقیقی علیه استقلال محسوب می‌شوند. رضایی در تیم ‌پایه‌ها سابقه حضور در استقلال را دارد و مدعی است با بی‌مهری فرصت عرض اندام در این تیم را به دست نیاورد و امروز روزی است که او به دنبال اثبات شایستگی خود مقابل حریف است.

2012678

آزادمنش و پاپی دو عنصر تهاجمی دیگر شمس آذر محسوب می‌شوند که با حرکات تکنیکی خود گره‌گشای این تیم در بازی‌ها شده‌اند و جای اعرابی را نیز به خوبی پر کرده‌اند. پاپی سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارد و برادر بزرگ‌ترش (حسین پاپی) روزی یکی از ستاره‌های طلایی‌پوشان محسوب می‌شد و او به دنبال ادامه مسیر وی است. آزادمنش نیز بعد از درخشش در نیم فصل اول گزینه فروش این باشگاه نیز محسوب می‌شد و چند تیم را خواهان خود می‌دید که در نهایت اما به حضور در جمع قزوینی‌ها ادامه داد.

2012679

فراز امامعلی بازیکن شناخته‌شده‌تری در ترکیب شمس آذر محسوب می‌شود که سابقه چندین سال حضور در لیگ برتر را در کارنامه دارد و در کنار عیسی مرادی امید گلزنی این تیم مقابل استقلال محسوب می‌شوند. مرادی نیز به عنوان یک استعداد از سپاهان به صورت قرضی در جمع شاگردان دقیقی حضور یافته و بعد از جدایی رحمان جعفری فرصت بیشتری برای خودنمایی به دست آورده است و باید دید مقابل استقلال چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npjrak

آخرین اخبار