تاریخ انتشار: 1402/09/02 08:43
کد خبر: 1261740

مورینیو: فقط دیوانه‌ای مثل من رئال مادرید را ترک می‌کند/ پرس آن‌قدر باهوش هست که آنچلوتی را نگه دارد

سرمربی تیم فوتبال رُم می‌گوید که رئال مادرید همین حالا مربی فوق‌العاده‌ای دارد و از دست دادن او حماقت است.
مورینیو: فقط دیوانه‌ای مثل من رئال مادرید را ترک می‌کند/ پرس آن‌قدر باهوش هست که آنچلوتی را نگه دارد

ژوزه مورینیو که بین سال‌های 2010 تا 2013 هدایت رئال مادرید را برعهده داشت و این این تیم را به یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا رساند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «رای اونو» ایتالیا درباره احتمال بازگشتش به این تیم و جانشین کارلو آنچلوتی شدن، گفت: فلورنیتو پرس انسان بسیار باهوشی است. او همین حالا هم یک فوق مربی دارد، چرا باید به فکر استخدام مربی دیگری باشد. من یک مادریدیستا (هوادار رئال مادرید) هستم و امیدوارم که کارلتو در رئال بماند. او مربی فوق‌العاده‌ای برای رئال مادرید است.

وی همچنین درباره شایعات مطرح شده مبنی بر حضور آنچلوتی روی نیمکت تیم ملی فوتبال برزیل در پایان فصل جاری خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم فقط یک دیوانه مثل من می‌تواند بدون اینکه باشگاه بخواهد، رئال مادرید را ترک کند. با وجود اینکه باشگاه رئال مادرید و خوسه سانچس (یکی از مدیران ارشد باشگاه رئال مادرید) می‌خواستند من در رئال بمانم، از این تیم رفتم. مطمئن هستم که کارلتو به محض اینکه فلورنتینو پرس با او تماس بگیرد، تصمیم به ماندن می‌گیرد.

آقای خاص که سال پایانی قراردادش را با باشگاه رُم سپری می‌کند، همچنین با اشاره به علاقه‌مندی‌اش برای مربیگری در لیگ عربستان اظهار داشت: فکر می‌کنم روزی برای مربیگری به لیک حرفه‌ای عربستان بروم. بله، من فکر می‌کنم روزی برای انجام این کار به آنجا خواهم رفت، اما آن روز، فردا یا پس فردا نخواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/pbjyaa

آخرین اخبار