تاریخ انتشار: 1403/03/29 08:46
برخلاف میل بدخواهان به حرکت خود ادامه می‌دهیم
کد خبر: 1277464

شکایت مس رفسنجان از مطرح‌کنندگان شایعه سقوط!

باشگاه مس رفسنجان اعلام کرد از همه افراد حقیقی و حقوقی که شایعه سقوط این تیم باشگاه را پیش کشیده‌اند، شکایت خواهد کرد.
شکایت مس رفسنجان از مطرح‌کنندگان شایعه سقوط!

به گزارش فرتاک ورزشی

خبرهای ضد و نقیض پیرامون پرونده تخلفات رخ داده در باشگاه مس رفسنجان طی سال‌های گذشته باعث شده تا در روزهای قبل یک شایعه مهم درباره این تیم پیش بیاید. شایعه‌ای که حکایت از سقوط مس رفسنجان بابت تخلفات گذشته دارد و باعث نگرانی بسیاری از اهالی فوتبال شده است.

در چنین شرایطی باشگاه مس رفسنجان که روز 31 خرداد ماه باید در فینال حذفی به مصاف سپاهان اصفهان برود، طی بیانیه‌ای شایعات مطرح شده درباره سقوط این تیم به دسته پایین‌تر را تکذیب و اعلام کرد از اتهام زنندگان در این خصوص شکایت می‌کند

در بیانیه‌ای که باشگاه مس رفسنجان منتشر کرده، آمده است:

"بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک به مناسب عید سعید قربان و پیروزی درخشان نارنجی پوشان سرفراز دیار فاتحان اروند در صعود بی‌سابقه به فینال مسابقات جام حذفی، به مردم شريف رفسنجان و استان كرمان، پیرو انتشار اخبار، شایعات و برخی اظهارات بی‌اساس پیرامون اتفاقات ماه‌های اخیر، باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان لازم می داند در راستای حفاظت از آرامش روانی اعضای باشگاه، هواداران فهیم و مردم عزیز و فوتبال دوست رفسنجان نکاتی را به استحضار عموم علاقه‌مندان به فوتبال برساند.

يكم: باشگاه صنعت مس رفسنجان در راستای عمل به وظایف و مسئولیت‌های شرعی، اخلاقی و حرفه‌ای خود در موضوع پرونده مطرح شده، پیش‌قدم در فساد ستیزی، نهایت همکاری را در اين زمينه داشته و فشارهای بیرونی هیچ خللی در اراده این باشگاه در حفاظت از منافع و سرمایه مردم عزیز رفسنجان و زحمات کارگران شریف مس سرچشمه ایجاد نخواهد کرد.

دوم: تنها دلیل سکوت مسئولین باشگاه و عدم موضع گیری در ماه‌ها و هفته‌های اخیر توجه به حساسیت موضوع و ضرورت طی روند رسیدگی به پرونده در فضایی آرام و به دور از تنش بوده که متاسفانه این قاعده از جانب برخی فرصت طلبان در روزهای اخیر نقض شده است.

لذا، پیرو انتشار برخی اخبار کذب، مواضع نادرست، تحرکات و مکاتبات غیرحرفه‌ای و اظهارات غیرمسئولانه افراد غیر مرتبط همچنین فرصت‌طلبی تاسف برانگیز برخی باشگاه‌ها که اصول جوانمردانه ورزش را زیر پا گذاشته‌اند، بدینوسیله اعلام می‌گردد از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که نسبت به انتشار اخبار خلاف واقع و اظهار نظرهای نادرست مبنى بر شایعه بی‌اساس سقوط این باشگاه اقدام نموده‌اند به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از طریق مراجع قانونی همچنین کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، شکایت خواهد شد.

سوم: باشگاه صنعت مس رفسنجان با تکیه بر عزم و اراده بازیکنان، درایت کادر فنی و حمایت هواداران پرشورش بر خلاف میل بدخواهان، به حرکت خود در مسیر پیروزی و موفقیت ادامه داده و با تکمیل صعود تاریخی به فینال رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور و تلاش در مسیر کسب عنوان قهرمانی این مسابقات به حاشیه‌سازی‌های هفته‌های گذشته پاسخ می‌دهد."


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/pblpjo

آخرین اخبار