تاریخ انتشار: 1402/11/15 07:56
کد خبر: 1266917

گزینه اول پاری‌سن‌ژرمن برای جانشینی امباپه

قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه بازیکنی از سری A ایتالیا را برای جانشینی ستاره فرانسوی خود در نظر گرفته است.
گزینه اول پاری‌سن‌ژرمن برای جانشینی امباپه

 پس از انتشار خبر روزنامه پاریزین فرانسه مبنی بر جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری برای پیوستن به رئال مادرید به عنوان بازیکن آزاد، اکنون شبکه ESPN نوشته است که تیم پایتخت فرانسه رافائل لیائو را برای جانشینی این بازیکن 25 ساله در نظر گرفته است.

امباپه تا پایان فصل با PSG قرارداد دارد و پس از آن بازیکن آزاد می‌شود. از این رو تیم فرانسوی برخلاف فصول گذشته نمی‌تواند مانع خروج او شود. طبق قوانین او از ابتدای ماه ژانویه امکان مذاکره با مشتریان خود بدون کسب اجازه از تیم فعلی خود را دارد و به همین دلیل هم توانسته با رئال مادرید وارد مذاکره شود و با این باشگاه به توافق‌های اولیه هم دست پیدا کرده است.

این موضوع هنوز جنبه رسمی پیدا نکرده اما به نظر می‌رسد که مسئولان پاری‌سن‌ژرمن خود را برای جدایی بازیکنی که 6 سال برای آنها توپ زد آماده کرده است و طبق ادعای ESPN، بهترین بازیکن فوتبال سری A در سال 2022 گزینه ناصر الخلیفی و دار و دسته‌اش برای پر کردن خلاء نیمار است.

لیائو تا سال 2028 با میلان قرارداد داد و گفته می‌شود که این باشگاه برای موافقت با فروش ستاره پرتغالی‌اش 175 میلیون یورو که مبلغ بند فسخ قرارداد اوست را می‌خواهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/qekzb9

آخرین اخبار