تاریخ انتشار: 1403/02/20 12:00
جدال‌های رودررو و حساس قعرنشینان لیگ
کد خبر: 1274989

سه مسابقه تکلیف سقوط‌کننده‌ها را روشن می‌کند!

تیم‌های قعرنشین لیگ برتر سه بازی حساس با یکدیگر دارند که می‌تواند تکلیف سقوط‌کننده‌ها به دسته پایین‌تر را روشن کند.
سه مسابقه تکلیف سقوط‌کننده‌ها را روشن می‌کند!

به گزارش فرتاک ورزشی

 در فاصله 4 هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر همانقدر که جنگ قهرمانی و کسب سهمیه جذاب است، در پایین جدول نیز رقابت ویژه‌ای برای بقا شکل گرفته است.

    با توجه به شرایط پایین جدول 5 تیم نفت آبادان، استقلال خوزستان، فولاد، نساجی مازندران و پیکان تهران خطر سقوط را احساس می‌کنند و در تلاش هستند تا شرایط خود را بهبود ببخشند. در این بین بازی‌های رودرروی آنها با یکدیگر می‌تواند مهم‌ترین اتفاق در این راستا باشد و به بقای تیم‌ها کمک کند.

تا پایان رقابت‌های لیگ برتر سه بازی خواهیم داشت که طی آن تیم‌های قعرنشین با هم رقابت خواهند کرد. یک بازی رودررو که نتیجه آن در بقا تیم‌ها بسیار تاثیرگذار است.

در هفته بیست و هفتم شاهد تقابل حساس استقلال خوزستان و نساجی مازندران هستیم؛ رقابتی میان دو تیم 22 امتیازی که برنده آن سه امتیاز می‌گیرد و در جدول صعود خواهد کرد. در هفته بیست و نهم هم شاهد رقابت فولاد و پیکان در اهواز هستیم. بازی‌ای که آن هم برای تیم‌ها اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت. در نهایت در هفته پایانی نساجی و فولاد در قائمشهر مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند که بسیار مهم خواهد بود.

بی‌شک این سه بازی رودررو که دو تای آن را فولاد برگزار می‌کند، در بقا و سقوط تیم‌ها تاثیر زیادی خواهد داشت. باید دید در نهایت کدوم تیم‌ها می‌توانند از این شرایط سخت خارج شوند و کدام دو تیم رهسپار لیگ یک خواهند شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/qem9bn

آخرین اخبار