تاریخ انتشار: 1403/02/26 13:34
کد خبر: 1275441

تیم کریستیانو رونالدو به دنبال ستاره‌ای از منچستریونایتد

النصر مشتاق جذب برونو فرناندش است و به زودی پیشنهادی پرسود برای ستاره منچستریونایتد ارائه خواهد کرد.
تیم کریستیانو رونالدو به دنبال ستاره‌ای از منچستریونایتد

النصر معتقد است که برونو فرناندش کاندیدای ایده‌آلی برای تقویت خط هافبک خواهد بود و آماده است که یک پیشنهاد بزرگ برای او ارائه دهد. وضعیت مالی منچستریونایتد به دلیل قوانین سود و پایداری (PSR) تحت فشار است و بودجه آنها برای خریدهای جدید مشروط به خروج برخی از بازیکنان فعلی است، که این امر النصر را بیشتر تشویق کرده تا برای جذب فرناندش تلاش کند.

در این گزارش همچنین اشاره شده که فرناندش که حداقل تا سال ۲۰۲۶ با یونایتد قرارداد دارد، می‌خواهد قبل از اینکه آینده‌اش را در اختیار شیاطین سرخ قرار دهد، مطمئن شود که اهدافش با باشگاه همخوانی دارد. لازم به ذکر است که احتمالا یونایتد فصل آینده فوتبال اروپا را از دست می‌دهد، و این موضوع می‌تواند این بازیکن ۲۹ ساله را بیشتر از اولدترافورد دور کند. شیاطین سرخ همچنان امیدوار هستند که فصل را در شرایط خوبی تمام کنند، زیرا پیروزی در فینال جام حذفی، بدون در نظر گرفتن وضعیت تیم، جایگاه آنها را در دوره بعدی لیگ اروپا تضمین می‌کند.

یونایتد قصد دارد تیم فعلی خود را اصلاح کند و در بازار تابستانی فعال باشد. در این میان، رافائل واران از جدایی از باشگاه پس از پایان قراردادش در تابستان خبر داد. آنتونی مارسیال نیز که قراردادش در ژوئن به پایان می‌رسد، قرار است از تیم جدا شود. کریستین اریکسن که یک سال از قراردادش باقی مانده نیز برای فروش گذاشته شده است. در واقع طبق گزارشات، باشگاه پذیرای پیشنهادهای خوب برای چندین بازیکن تیم اصلی است، از جمله کاسمیرو که دومین بازیکن پردرآمد باشگاه است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/qemxwp

آخرین اخبار