تاریخ انتشار: 1402/06/11 10:58
طاهری: کمیته انضباطی تصمیم‌گیری می‌کند؛
کد خبر: 244

سه هیچ شدن استقلال- سپاهان تشریفات دارد!

شکایت باشگاه استقلال از سپاهان بخاطر عبور از سقف قرارداد در سازمان لیگ ثبت شده و در حال رسیدگی است.
سه هیچ شدن استقلال- سپاهان تشریفات دارد!

فرشید طاهری مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت‌وگو با شب‌های فوتبالی در خصوص اینکه باشگاهی در نقل و انتقالات تخلفی انجام داده یا خیر، عنوان کرد: نزد ما تخلفی از سوی باشگاه‌ها رخ نداده چون اگر یک باشگاه سقف بودجه مدنظر را رد کند، قرارداد مربی یا بازیکن جدیدش را ثبت نمی‌کنیم.

او یادآور شد: در قرارداد یک بازیکن بندی وجود داشت که طبق نوسانات قیمت دلار، قراردادش بالا و پایین برود و شاید قرارداد او دلاری محسوب شود که مقرر شد کارگروه نقل و انتقالات در این باره اظهار نظر کنند.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اضافه کرد: باشگاه استقلال از باشگاه سپاهان بخاطر عبور از سقف بودجه شکایت کرده که طبق قانون و دستورالعمل، درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

طاهری در خصوص اینکه گفته می‌شود در صورت تخلف سپاهان نتیجه بازی این تیم برابر استقلال سه بر صفر به سود آبی‌ها خواهد شد، ابراز کرد: سه بر صفر شدن بازی‌ها تشریفات دارد و براساس مستنداتی که شاکی در زمان مقرر ارائه می‌دهد، کمیته انضباطی نسبت به آن رسیدگی خواهد کرد.

او در واکنش به اینکه اگر همه چیز و مستندات ارائه شده توسط استقلال و تخلف سپاهان درست باشد، نتیجه سه بر صفر خواهد شد یا خیر، تاکید کرد: نتیجه سه بر صفر یکی از تنبیه‌ها خواهد بود؛ اگر در اجرای مقررات، قانون‌گذار برای شکایت این مورد را لحاظ کند و مستندات هم وجود داشته باشد و به نتیجه برسند که یک باشگاه تخلف کرده، کمیته انضباطی تصمیم‌گیری نهایی را خواهد کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/r3wmd2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شکایت جدید استقلال از سپاهان برای تغییر نتیجه بازی؟