تاریخ انتشار: 1402/11/29 13:34
کد خبر: 1267618

مودریچ به دنبال جدایی از رئال مادرید/ پیراهن شماره ۱۰ به امباپه می‌رسد؟

هافبک ۳۸ ساله تیم فوتبال رئال مادرید از برآورده نشدن وعده‌هایی که مدیران این باشگاه به او داده بودند، ناراحت است.
مودریچ به دنبال جدایی از رئال مادرید/ پیراهن شماره ۱۰ به امباپه می‌رسد؟

لوکا مودریچ که سال پایانی قردادش را با رئال مادرید سپری می‌کند؛ از نقشی که این فصل در این تیم داشته ناراضی است و به نظر می‌رسد در پایان فصل از جمع کهکشانی‌ها جدا خواهد شد؛ این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه رئال مادرید هم برنامه‌ای برای ادامه همکاری با این هافبک کروات ندارد.

بر اساس گزارش رسانه اسپانیایی «رلوو»؛ لوکا مودریچ نمی‌خواهد سربار رئال مادرید باشد. او همیشه گفته است زمانی که احساس کند دیگر برای این تیم مهم نیست از رئال می‌رود و حالا با توجه به نقش فعلی‌اش در این تیم که به نوعی نیمکت‌نشین شده به گزینه‌ تمدید یک ساله قراردادش فکر نمی‌کند.

طبق این گزارش؛ این هافبک کروات می‌خواست دوران حرفه‌ای خود را در حالی در  رئال مادرید به پایان برساند که عضو مهمی برای تیم باشد، نه اینگونه. او احساس می‌کند که وعده‌های داده شده در ماه مِی 2023 از سوی باشگاه به او عملی نشده است. مودریچ ترجیح می‌داد در زمان تمدید قراردادش باشگاه شفافیت بیشتری با او داشت.

گفته می‌شود باشگاه رئال مادرید پیراهن شماره «10» این تیم را برای کیلیان امباپه در نظر دارد، بازیکنی که پس از دو تلاش ناموفق در تابستان‌های دو سال اخیر، قصد دارد برای سومین بار شانس خود را برای به خدمت گرفتنش امتحان کند.

لوکا مودریچ که در نقل‌وانتقالات تابستانی 2023 با رد پیشنهادهای هنگفت باشگاه‌های عربستانی یعنی الهلال و النصر تصمیم گرفت قراردادش را تا پایان ماه ژوئن 2024 با رئال تمدید کند، در 11 فصل اخیر به کهکشانی‌ها برای کسب 24 جام مختلف کمک  کرده که از آن جمله می‌توان به پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، سه قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا اشاره کرد.

این هافبک کروات تاکنون در 515 بازی برای رئال مادرید به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 38 گل، 83 پاس‌گل هم برای‌ هم‌تیمی‌هایش ساخته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/relrkw

آخرین اخبار