تاریخ انتشار: 1403/01/19 16:25
کد خبر: 1272342

برد یک نیمه ای پرسپولیس مقابل گل گهر در سیرجان

نیمه اول دیدار تیم های گل گهر سیرجان و پرسپولیس با پیروزی شاگردان اوسمار ویه را همراه بود.
برد یک نیمه ای پرسپولیس مقابل گل گهر در سیرجان

دیدار تیم‌های فوتبال گل گهر سیرجان و پرسپولیس از ساعت ۱۹ امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ در ورزشگاه سردار سلیمانی شهر سیرجان پیگیری شد که با پیروزی یک بر صفر میهمان سرخپوش در نیمه اول همراه بود. اوستون ارونوف (۲۸) گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس:

امیر رضا رفیعی، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورنوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب گل گهر سیرجان:

محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق پور، علیرضا آرتا، بهنام برزای، مهدی تیکدری، سعید سحرخیزان، روبرتو تورس، سامان فلاح، احمدرضا زنده روح، قائم اسلامی‌خواه و اریک بایناما.

داور همچنان سوژه اصلی

بازی تهاجمی و شجاعانه هر دو تیم از ابتدای مسابقه باعث خلق موقعیت‌هایی روی دروازه هر دو تیم شد که تصمیم‌های داوری مورد نقد بازیکنان و اعضای کادر فنی هر دو تیم قرار گرفت.

امید عالیشاه نخستین بازیکنی بود که در دقیقه ۱۶ باعث شد تا تصمیم موعود بنیادی فر محل بحث شود. سرنگونی او در محوطه جریمه گل گهر خطا گرفته نشد تا اعتراض او و نیمکت نشینان تیمش را به همراه داشته باشد.

بنیادی فر هم برای آرام کردن تشنج به وجود آمده به اوسمارویه را سرمربی پرسپولیس کارت زرد نشان داد اما این پایان ماجرا نبود. بنیادی فر در نیمه اول چند بار دیگر با اعتراض بازیکنان دو تیم روبرو شد.

پرسپولیس چشم نواز

سرخپوشان پایتخت در نیمه اول به طور کامل روی توپ و میدان تسلط داشتند. آنها با پاس‌های متوالی و رو به جلوی خود توانستند دفاع گل گهر را عقب کشیده و مانع از بازی‌سازی آنها شود. تسلط کامل پرسپولیس روی توپ و میدان سبب شد تا این تیم در دقیقه ۲۸ روی شوت زیبای اوستون ارونوف به گل اول برسد و اخباری جز تماشای عبور توپ از بالای سرش کار دیگری نکند.

بازی تماشاگرپسند و زیبای پرسپولیس ادامه داشت تا این تیم در دقیقه ۴۱ با شوت سرکش عبدالکریم حسن بازیکن قطری بتواند تیر دروازه گل گهر را به لرزه در آورده و تماشاگران حاضر در استادیوم را به شوق در آورد. با این حال این توپ گل نشد تا پرسپولیس با همان یک گل در نیمه اول راهی رختکن شود و مارینوس اوزونیدیس فکر چاره‌ای برای ۴۵ دقیقه دوم و فرار از شکست در خانه شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/ren76z

آخرین اخبار