تاریخ انتشار: 1403/02/01 11:57
سلب امنیت بازیکنان در شأن هواداران ما نیست
کد خبر: 1273266

واکنش تراکتور به حمله هواداران این تیم به بازیکنان در فرودگاه

باشگاه تراکتور با انتشار یک بیانیه از حمله هواداران این تیم به بازیکنان ابراز تاسف کرد.
واکنش تراکتور به حمله هواداران این تیم به بازیکنان در فرودگاه

به گزارش فرتاک ورزشی

در این بیانیه که اولین واکنش رسمی هیئت‌مدیره تراکتور به جنجال چند روز اخیر محسوب می‌شود، تراکتور از اتفاقات رخ داده پس از بازی نساجی ابراز تاسف کرده است.

هیئت مدیره تراکتور همچنین نوشته که اعضای باشگاه اهانت به ارکان باشگاه و توهین به اعضای تیم و سلب امنیت آنها را در شان هواداران نمی‌بیند و معاونت فرهنگی باشگاه گزارشی را در این خصوص تهیه خواهد کرد.

بیانیه تراکتور را بخوانید:

ما نیز همچون هواداران‌ از نتایج تیم در چهار دیدار اخیر به هیچ عنوان رضایت نداشته و در این راستا انتظار می‌رود بازیکنان نسبت به عشق و تعصب هواداران اهتمام ورزیده و با کسب نتایج مطلوب در دیدارهای آتی، نتایج اخیر را جبران نمایند.

هیئت مدیره باشگاه همچنین ضمن ابراز تأسف از بابت اتفاقات شب گذشته در فرودگاه تبریز و با احترام به حق انتقاد هواداران اهانت به ارکان باشگاه و توهین و سلب امنیت بازیکنان و حمله و آسیب رساندن به خودروی باشگاه را در شأن هواداران تراکتور ندانسته و بی‌شک عده‌ای به صورت هدفمند از اعتراض به حق هواداران، سوءاستفاده کرده و فضا را به تنش کشانده‌اند.

در همین راستا معاونت فرهنگی و کانون هواداران باشگاه موظف به ارائه گزارش از اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز و بررسی موضوع حمله‌ به خودروهای باشگاه که امنیت اعضای داخلی و خارجی تیم را سلب نموده، شد.

در موضوع انتخاب سرمربی، باشگاه پس از جدایی آقای «پاکو خمس» با برخی مربیان داخلی مذاکراتی داشته که متأسفانه بستر برای حضورشان در تراکتور فراهم نشد و در ادامه، مذاکرات با «قربان بردیف» آغاز شد و توافقات اولیه نیز حاصل شده بود که ایشان اعلام کرد با توجه به مشکلات شخصی، حداقل طی یک ماه آتی نمی‌تواند در تبریز حضور یابد و با توجه به اهمیت دیدارهای پیش رو، باب مذاکره با سایر گزینه‌ها آغاز شده و در همین راستا با چند مربی باتجربه مذاکرات نهایی در حال انجام است و پس از توافق از طریق رسانه رسمی باشگاه معرفی خواهد شد.

بر این باوریم با روی کار آمدن کادرفنی جدید و همچنین حمایت هواداران، قطعاً تراکتور به روزهای خوبش بازمی‌گردد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/renbdy

آخرین اخبار