تاریخ انتشار: 1403/03/29 09:54
آبی‌ها دوباره منتظر محمد را قرض می‌دهند؟
کد خبر: 1277466

سرنوشت مبهم ستاره خارجی و محبوب استقلال!

احتمال دارد استقلالی‌ها بار دیگر منتظر محمد را برای فصل جدید به باشگاهی قرض بدهند.
سرنوشت مبهم ستاره خارجی و محبوب استقلال!

به گزارش فرتاک ورزشی

منتظر محمد هافبک تکنیکی عراقی که در لیگ بیست و سوم یکی از بهترین بازیکنان مس رفسنجان بوده، بعد از فینال جام حذفی کارش با نارنجی‌پوشان تمام می‌شود و بازیکن استقلال محسوب می‌شود.

منتظر محمد در ابتدای فصل قراردادی سه ساله با استقلال امضا کرده بود و یک سال از آن را به صورت قرضی در مس رفسنجان بازی کرد. او حالا به زودی بازیکن استقلال محسوب می‌شود و باید به جمع آبی‌پوشان اضافه شود.

اگرچه منتظر به واسطه بازی‌های خوب در مس رفسنجان محبوبیت خاصی نزد استقلالی‌ها به دست آورده و هواداران منتظر حضور این بازیکن عراقی در ترکیب تیم خود برای فصل جدید هستند اما از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که احتمال فروش قرضی این بازیکن باز هم وجود دارد.

در شرایطی که باشگاه استقلال هنوز ابهام‌های زیادی دارد و درباره نیمکت این تیم مشخص نیست، شنیده می‌شود که جواد نکونام هنوز تصمیمی درباره وضعیت منتظر محمد اتخاذ نکرده و در صورتی که در پست او بازیکن بهتری پیدا شود، احتمال اینکه این بازیکن عراقی را از لیست خود خط بزند وجود دارد. ضمن اینکه مدیران استقلال هم هنوز تصمیمی درباره وضعیت منتظر محمد اتخاذ نکردند.

از سوی دیگر گفته می‌شود هافبک 22 ساله عراقی پیشنهادهایی از برخی تیم‌های حاشیه خلیج فارس دریافت کرده اما به واسطه قراردادش با استقلال نمی‌تواند با آنها وارد مذاکره شود.

در چنین فضایی منتظر محمد وضعیت مبهمی را پیش روی خود می‌بیند. او فعلا تمرکز خود را روی بازی فینال جام حذفی مقابل سپاهان گذاشته اما بعد از این بازی احتمالا در حالی که در تعطیلات بین دو فصل به سر می‌برد، باید حواسش به آینده خود هم باشد تا تکلیفش از سوی باشگاه استقلال روشن و شفاف شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/renply

آخرین اخبار