تاریخ انتشار: 1402/06/10 11:35
کد خبر: 281

سکوت هالند شکست: فریادهای پپ ترسناک است!

ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، می‌گوید پپ گواردیولا گاهی بسیار ترسناک می‌شود اما او مشکلی با فریادهایی که بر سرش زده می‌شود ندارد.
سکوت هالند شکست: فریادهای پپ ترسناک است!

هالند شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا انتخاب شد تا مزد درخششی که فصل قبل در ترکیب منچسترسیتی داشت و نقش مهمی که در قهرمانی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرد را گرفته باشد.

او موفق شد در اولین فصل حضورش در سیتی و لیگ برتر انگلیس مجموعا 52 گل در تمامی رقابت‌ها به ثمر برساند و به ستاره بی چون و چرای تیمش و مهره کلیدی پپ گواردیولا تبدیل شود.

درخشش او تحت هدایت این مربی کاتالان در حالی توجه بسیاری را جلب کرد که رفتار این مربی با او که چند هفته قبل در زمین و مقابل چشم تماشاگران و دوربین‌ها دیده شد هم هنوز از خاطرات پاک نشده است.

هالند شب گذشته در پاسخ به این سوال که از بین پپ و پدرش کدام یک ترسناک‌تر هستند، بالاخره سکوتش را شکست و گفت: «سوال خوبی است. گاهی پپ کمی ترسناک می‌شود اما پدرم هم می‌تواند واقعا ترسناک باشد.

اما در هر حال این چیزی است که من دوست دارم و از آن لذت می‌برم. از این که پپ سرم داد می‌زند خوشم می‌آید چون سعی دارد چیزی را وارد مغزم کند که فکر می‌کند در آن زمان از آن برخوردار نیستم. بنابراین من از این کار لذت می‌برم. به هیچ وجه گلایه نمی‌کنم. او فقط می‌خواهد من را به فوتبالیستی بهتر تبدیل کند و من از این موضوع هیچ شکایتی ندارم.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/v3gj53

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گواردیولا: امروز تکلیف ارلینگ هالند مشخص می‌شود