تاریخ انتشار: 1402/06/12 22:28
کد خبر: 181

افشاگری یک پرسپولیسی محبوب از راز یک دلالی بزرگ

محسن ربیع‌خواه هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس از راز یک دلالی در فوتبال کشورمان پرده برداشت.
افشاگری یک پرسپولیسی محبوب از راز یک دلالی بزرگ

محسن ربیع‌خواه بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که دوران بسیار خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت، چند ماه پیش و در سن ۳۴ سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او در خصوص دلالی‌ در فوتبال کشورمان به گفت‌وگو نشست و از یک ماجرای جنجالی پرده برداشت.

ربیع‌خواه در توضیح این اتفاق، گفت: پس از اینکه از پرسپولیس جدا شدم، قرار شد به تیم ذوب‌آهن بروم. حالا شما بروید بگردید و ببینید سرمربی وقت ذوب آهن در آن زمان چه کسی بود. همه چیز در آن زمان تمام شده بود و سرمربی وقت هم به خودم زنگ زد و پیام داد و گفت تو را می‌خواهیم و به اینجا بیا.

وی افزود: در آن زمان کربکندی که عضو هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن بود به من زنگ زد و گفت ما راجع به تو تحقیق کردیم و تو را می‌خواهیم. بعد از این موضوع مربی فهمید که کربکندی به من زنگ زده و گفت چرا او به تو زنگ زده و نباید زنگ بزند. من هم گفتم کربکندی عضو هیئت‌مدیره است زنگ زدن او موضوعی عادی است. همانطور که می‌دانید کربکندی یک از سالم‌ترین افراد فوتبالی کشورمان است.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: از طرفی هم یک نفر زنگ زد و گفت من از طرف مربی ذوب‌ آهن تماس گرفته‌ام. همان شب چمدانم را بسته بودم و آماده بودم که راهی اصفهان شوم اما آن فرد به من گفت که چک‌ها را چه زمانی می‌دهی؟ من گفتم کدام چک؟ او گفت اگر می‌خواهی به اینجا بیایی باید ۴ عدد چک بدهی چرا که اینجا نفرات زیاد هستند. من هم گفتم مگر دارید بازیکن ناشناخته و جوان می‌خرید و قرار است من را از پرسپولیس به آنجا ببرید. گفتم شما دارید دلالی می‌کنید.

ربیع‌خواه ادامه داد: بعد از این موضوع به آنجا نرفتم. باشگاه ذوب‌آهن من را می‌خواست اما سرمربی به باشگاه رفته بود و اعلام کرده بود که من این بازیکن را نمی‌خواهم. من این ماجرا را یکی دو جا گفته بودم اما اتفاقی نمی‌افتد چرا که همه به هم وصل هستند. متاسفانه مدرکی در این خصوص وجود ندارد.

وی تصریح کرد: شما الان سرمربیان تیم‌های لیگ برتری را ببینید. همه از تیم خودشان به یک تیم دیگری می‌روند و تغییری به وجود نمی‌آید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/v3gwx4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کارشناسی داوری پرسپولیس - ذوب‌آهن؛ آستین سفید دردسرساز شد!