تاریخ انتشار: 1402/09/09 12:18
رونالدو به دربی بزرگ ریاض رسید
کد خبر: 1262443

نجات بیرانوند از نفرین هواداران النصر!

کریستیانو رونالدو با شرکت در تمرین امروز النصر، مشکلی برای حضور در دربی ریاض ندارد.
نجات بیرانوند از نفرین هواداران النصر!

به گزارش فرتاک ورزشی؛ بزرگترین نگرانی لوئیس کاسترو برای دیدار برابر الهلال برطرف شده است. کریستیانو رونالدو که طی دو روز اخیر نتوانسته بود در تمرینات گروهی تیمش شرکت کند، امروز پا به پای سایر هم‌تیمی‌هایش، تمرینات مورد نظر کادرفنی را انجام داد.

در ابتدای نیمه دوم دیدار پرسپولیس و النصر بود که روی یک توپ ارسالی به روی دروازه پرسپولیس، رونالدو با بیرانوند برخورد نسبتا شدیدی داشت که منجر به آسیب‌دیدگی فوق ستاره پرتغالی از ناحیه گردن شد.

رونالدو تا دقیقه 78 در زمین بازی حاضر بود، ولی در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد. او بلافاصله راهی رختکن شد تا روند درمانی خود را آغاز کند و برای دربی ریاض آماده شود.

رونالدو

با این حال، کاپیتان النصر نتوانست در دو روز اخیر، به تمرینات گروهی تیمش اضافه شود و در کلینیک پزشکی باشگاه، مشغول فیزیوتراپی و کارهای درمانی بود تا سریع‌تر بتواند ریکاوری کند و خودش را به بازی فردا برابر الهلال برساند.

غیبت‌های رونالدو باعث نگرانی هواداران النصر شده بود و آنها نگران بودند که برخورد شدید بیرانوند با اسطوره باشگاهشان، منجر به غیبت او در جدال برابر رقیب سنتی شود.

رونالدو

این تصویری است که امروز از رونالدو و برای شرکت در آخرین تمرین النصر پیش از دربی ریاض منتشر شده است.

اما در نهایت امروز رونالدو راهی محل تمرین تیمش شد و توانست در تمرینات گروهی شرکت کند تا بدین ترتیب مشخص شود که او مشکلی برای حضور در بازی الهلال ندارد و بدین ترتیب نگرانی هواداران این تیم و همچنین لوئیس کاسترو برطرف شود.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzpjop

آخرین اخبار