تاریخ انتشار: 1403/02/20 12:08
کد خبر: 1274991

فولاد زخمی در کمین استقلال: نکونام فریب آمار را نمی‌خورد!

فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان تنها تیم‌های لیگ برتری هستند که در ۵ بازی‌ آخر خود یک پیروزی هم نداشته اند.
فولاد زخمی در کمین استقلال: نکونام فریب آمار را نمی‌خورد!

فولاد خوزستان با عبدالله ویسی هم نتیجه نگرفته و نتوانسته حتی یکی از رقبای خود را در هفته‌های اخیر شکست بدهد.آنها در چنین شرایطی و در حالی که برای ماندن در لیگ برتر به شدت نیاز به پیروزی دارند دوشنبه باید در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال و هوادارانش قرار بگیرند.
فولاد خوزستان تیم سابق نکونام است و جواد با این تیم حتی در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کرده بود اما قبل از بازی حساس با الهلال عربستان به طور ناگهانی اردوی تیمش را ترک کرد و از فولاد جدا شد. سرمربی استقلال در مورد بازی با فولاد به شاگردان خود هشدار داده و این بازی را یک فینال قلمداد کرده است.این مسأله بیانگر آن است که نکونام فریب نتایج قبلی فولاد را نمی‌خورد و خوب می‌داند که شاگردان عبدالله ویسی برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کنند و هرگز نباید آنها را دست کم گرفت.
از طرفی استقلال در بازی قبلی خود مقابل ذوب آهن اصفهان برای رسیدن به 3 امتیاز زجر کشید.عبدالله ویسی سرمربی فولاد هم که پیش تر با سنگین ترین جریمه مالی تاریخ لیگ برتر فوتبال مواجه شده است، گفته است که تیمش با کسب 6 امتیاز از 4 دیدار باقی مانده در لیگ برتر خواهد ماند.گفتنی است بازی رفت تیم‌های استقلال و فولاد در اهواز با تساوی بدون گل تمام شده بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzrdk6

آخرین اخبار