تاریخ انتشار: 1403/04/01 20:57
تماس‌های مشکوک از ایران!
کد خبر: 1277719

آخرین خبر درباره حضور ماتزاری در پرسپولیس

معاون ورزشی پرسپولیس ادعای جالبی را در مورد والتر ماتزاری مطرح کرده است.
آخرین خبر درباره حضور ماتزاری در پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

فابریتزیو دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی، سه روز پیش برای اولین بار از توافق پرسپولیس و والتر ماتزاری خبر داد و اعلام کرد که او سرمربی آینده پرسپولیس خواهد شد اما ناگهان همه چیز به شکل دیگری پیش رفت و خبرنگاران ایتالیایی حضور او در ایران را منتفی دانستند.

حسین بادامکی در این مورد می‌گوید: سرمربیگری پرسپولیس یک چالش بزرگ است؛ نه برای اینکه کدام مربی را بیاوریم، بلکه چالش ما بیشتر برای این است که گذر از افرادی که در فوتبال فعالیت می‌کنند، به خصوص ایجنت‌ها، خیلی سخت است.

او علت منتفی‌شدن حضور ماتزاری را به این شکل عنوان کرد: همانطور که می‌دانید ما با آقای ماتزاری صحبت کردیم و توافق خوبی هم کردیم و اجازه هم ندادیم کسی از داخل متوجه شود، اما به محض اینکه خبرگزاری‌های آن طرف اعلام کردند، یکباره اتفاقات عجیبی افتاد که کار پیچ خورد و صحبتی که با مدیربرنامه‌های ایشان کردیم، گفتند از داخل ایران تماس گرفتند و شرایط را بغرنج نشان دادند و صحبت‌های خوبی نکردند. من فکر می‌کنم این کار حرفه‌ای نیست که به خاطر اینکه یک مربی به ایران نیاید، چنین حرف‌هایی نزنیم.

بادامکی در مورد آخرین مذاکره با ماتزاری اظهار داشت: خودشان مشکلی نداشتند اما کمک مربی‌هایی که چند سال است با ایشان کار می‌کنند و قرار است آنها را بیاورند، دچار شک شده‌اند و مضطرب و نگران هستند. ما صحبت کردیم و گفتیم خیال‌تان راحت باشد، اما از ما فرصت خواستند که فکر کنند و جواب بدهند.

به این ترتیب به نظر می‌رسد شرایط حضور ماتزاری در ایران بسیار دشوار شود. جالب اینکه باشگاه پرسپولیس تمام سعی خود را کرد که خبرنگاران ایرانی این خبر را تا لحظه امضای قرارداد الکترونیکی به بیرون درز ندهند اما در نهایت اعلام خبر از سوی دی مارتزیو، همه چیز را بهم ریخت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzrm7j

آخرین اخبار