تاریخ انتشار: 1403/02/01 18:00
کمک‌مربی‌های آبی‌ها سر از پا نمی‌شناختند:
کد خبر: 1273319

جشن خاص استقلالی‌ها در غیاب نکونام (عکس)

غلامپور پس از گل استقلال شادی جالبی با مهدی‌هاشمی نسب انجام داد.
جشن خاص استقلالی‌ها در غیاب نکونام (عکس)

به گزارش فرتاک ورزشی

بهزاد غلام‌پور و مهدی‌هاشمی نسب در بازی با شمس‌آذر در غیاب جواد نکونام و کیانوش رحمتی روی نیمکت در کنار خط فعالیت زیادی داشتند و بازیکنان استقلال را هدایت کردند.

بهزاد غلام‌پور که به خوشحالی‌های خاص مشهور است پس از گل اول استقلال مقابل شمس‌آذر شادی جالبی با مهدی‌هاشمی‌نسب انجام و به همان سبک همیشگی خود روی سر مربی استقلال پرید و پس از آن او را در آغوش کشید و جشن دونفره ای برگزار کردند.

غلام‌پور پس از گل‌های استقلال اولین نفری بود که خود را به جواد نکونام می‌رساند و خوشحالی‌اش را با او تقسیم می‌کرد و پس از این کار به جمع بازیکنان می‌پیوست و در جشن شادی آنها هم شرکت می‌کرد.

استقلال

مربیان استقلال در غیاب جواد نکونام سرمربی این تیم جنب و جوش زیادی کنار خط داشتند و سعی کردند بازیکنان را در شرایط روحی و روانی خوبی قرار دهند و مدام نکات فنی و انگیزشی را به آنها گوشزد می‌کردند و خود جواد نکونام هم روز جالبی را روی سکوها سپری کرد، او مانند یک هوادار تیفوسی در طول نود دقیقه به تک تک اتفاقات زمین واکنش نشان می‌داد و پس از گلزنی آبی‌ها روی سکوهای آزادی در کنار اعضای تیم باشگاه استقلال به خوشحالی می‌پرداخت.

استقلال

هیجان و یکدلی کادرفنی استقلال با دلایل خاص و مشخص به شکلی شده است که هر مسابقه برای آنها تبدیل به یک فینال بزرگ شده و تمام توان فنی و انگیزشی خود را به کار می‌گیرند تا با پیروزی از مسابقات خارج شوند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzrq8b

آخرین اخبار