تاریخ انتشار: 1402/09/13 10:49
کد خبر: 1262720

استقلال نباید از حالا به فکر قهرمانی باشد

بازیکن پیشین استقلال درباره اینکه ایا این تیم می‌تواند قهرمانی نیم فصل را کسب کند تصریح کرد: از حالا نباید به فکر قهرمانی بود.
استقلال نباید از حالا به فکر قهرمانی باشد

حمید عزیززاده، بازیکن پیشین استقلال درباره شرایط استقلال اظهار کرد: استقلال در تعطیلات لیگ تمرینات را برگزار می‌کند تا برای دیدار مقابل فولاد خوزستان آماده باشد. بازی سختی است و استقلال باید با تمام توان در این دیدار ظاهر شود تا بتواند ۳ امتیاز این دیدار حساس را کسب کند. استقلال برای حفظ صدرنشینی باید در این دیدار پیروز شود.

او درباره دیدار مقابل فولاد خوزستان افزود: استقلال بازی سختی مقابل فولاد در پیش خواهد داشت زیرا این تیم نتایج خوبی کسب نکرده و برای جبران مقابل استقلال به میدان خواهد رفت و به نظرم استقلال به این برد نیاز دارد تا به صدرنشینی خود ادامه دهد.

عزیززاده درباره اینکه استقلالی‌ها دنبال تغییر تاریخ زمان داربی هستند ادامه داد: استقلال باید در ارتفاع بازی کند و نیاز به ریکاوری دارد، همچنین بازی پرسپولیس در تهران است و باید دو تیم در شرایط برابر مقابل یکدیگر قرار بگیرند. امیدوارم سازمان لیگ به درخواست استقلالی‌ها پاسخ مثبت بدهد.

او درباره اینکه شاید از استقلال امتیاز کسر شود، بیان کرد: مسئولان استقلال نباید بگذارند چنین اتفاقی بیفتد زیرا این تیم کاملا سقف قرارداد را رعایت کرده است. استقلالی‌ها به خاطر همین قانون تا همین چند وقت پیش درگیر بودند.

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند قهرمانی نیم فصل را کسب کند؟ تصریح کرد: از حالا نباید به فکر قهرمانی بود. از اواسط نیم فصل دوم به بعد می‌توان گفت که وضعیت به چه صورت است. در نیم فصل دوم امتیازگیری سخت است و تیم‌ها دیگر امتیاز نمی‌دهند.

عزیززاده درباره عملکرد بلانکو هم گفت: مهاجم توانمندی است و می‌تواند مشکلات استقلال را حل کند. باید به او زمان داد تا با تیم به هماهنگی برسد.

او درباره درگیری نکونام با فیلمبردار کنار زمین در بازی با ذوب‌آهن نیز گفت: رفتار فیلمبردار از قصد بود چون صبورترین سرمربی هم کنار زمین از اینگونه رفتارها کلافه می‌شود. در اتفاقی که در اصفهان رخ داد بیشتر فیلمبردار مقصر است و کادر فنی استقلال کمترین تقصیر را دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkqxlx

آخرین اخبار