تاریخ انتشار: 1402/09/14 19:35
کد خبر: 1262868

عصبانیت یحیی در نشست خبری؛ می دانم از کجا خط می گیرید | واکنش به درگیری با درویش!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیاقت این نتیجه را نداشتیم و باید نتیجه برعکس می‌شد.
عصبانیت یحیی در نشست خبری؛ می دانم از کجا خط می گیرید | واکنش به درگیری با درویش!

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ شامگاه سه شنبه ۱۴ آذر از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود الدحیل به پایان رسید. شهاب زاهدی در دقیقه ۶ توانست تنها گل پرسپولیس را به ثمر برساند.

یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: نتیجه ای که گرفتیم آنچه که لیاقتش را داشتیم نبود. قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم ابتدا از حضور هواداران تشکر می کنم. پرتعداد و پرشور تشویق کردند و سپس عذر خواهی می کنم بابت نتیجه ای که به دست آمد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: هر کاری می توانستیم در زمین انجام دادیم‌. نتیجه باید برعکس می شد. به هر حال اتفاقات فوتبالی باعث شد نتیجه نگیریم. از دست دادن پتالتی دردناک بود.

وی ادامه داد: الدحیل هم در بازیسازی خیلی خوب نشان داد. با این حال ما خیلی خوب موقعیت سازی کردیم و توانستیم به دروازه حریف برسیم اما نتوانستیم کار را تمام کنیم. از پنالتی هم باید استفاده می کردیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. با توجه به برنامه ریزی جدید لیگ قهرمانان در گروه خوبی دوم شدیم اما طبق قوانین جدید با توجه به ۱۰ گروهه شدن نتوانستیم بالا برویم.

او در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پرسپولیس امروز دقیقا چه تاکتیکی برای گلزنی داشت تاکید کرد: فکر می کنم شما اصلا امروز بازی را ندیدید. اینجا هم هستید تا سوال حاشیه ای بپرسید. صحبت اولیه ای هم که کردید قطعا اینگونه نیست. یکبار دیگر بازی را ببینید.

گل محمدی در پاسخ به سوال دیگری که از سوی یک خبرنگار دیگر مبنی بر حسرت امروز پرسپولیس و شعارهای هواداران علیه درویش و خودش مطرح شد، تصریح کرد: خیلی سوالات غیر فنی می پرسید. من می دانم شما از کجا خط می گیرید و فکر بازی بعد هستید. می دانم با ذهنیت دیگری دارید می پرسید. شما تا صبح هم سوال فنی بپرسید جواب می دهم. ما در سخت ترین گروه دوم شدیم. امروز هم اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم برنده می شدیم.

سرمربی سرخپوشان درباره اینکه آیا ریشه این مشکلات ربطی به درگیری با مدیرعامل باشگاه دارد یا نه گفت: اینجا جایش نیست. باید در فرصت مناسب باشد.

گل محمدی درباره اینکه چرا از سوال فنی ابتدای مصاحبه ناراحت است گفت: تاکیتیک ما برای گلزنی و خلق موقعیت های گل مشخص بود اما سوال خنده دار بود.

او در ادامه راجع به اینکه چرا پرسپولیس تیم جنگنده داخل زمین نبود یادآور شد: آیا ستاره های امروز الدحیل را می شناسید؟ ما هر مهره هجومی داشتیم را استفاده کردیم. محمد عمری هم تازه به تمرینات آمده بود. اگر ما پنالتی را گل می کردیم این سوالات را نمی پرسیدید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkqxn5

آخرین اخبار