تاریخ انتشار: 1403/01/09 10:47
عبدی، مهاجری را آرام کرد؛
کد خبر: 1271892

آغوش گرم مالک برای محقق‌کننده آرزوهای لرستان

خیبر خرم‌آباد با یک برد اقتصادی، حضورش در صدر جدول لیگ دسته اول را با یک بازی کمتر، تمدید کرد.
آغوش گرم مالک برای محقق‌کننده آرزوهای لرستان

به گزارش فرتاک ورزشی

شاگردان رضا مهاجری در حالی مقابل تیم قعرنشین به میدان رفتند که هواداران‌شان توقع یک برد پرگل داشتند، اما آن‌ها با هدر دادن موقعیت‌های مهم‌شان تنها روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند تا با یک پیروزی خفیف آماده دیدار هفته آینده‌شان شوند.

خیبری‌ها در دقیقه 70 هم علی عبدالله‌زاده مدافع باتجربه‌شان را با کارت قرمز مستقیم داور از دست دادند تا 20دقیقه پایانی را زیر فشار دفاع کنند. همه این‌ها و فشارهایی که به نماینده خرم‌‎آباد وارد شد باعث شد تا بازیکنان این تیم و کادرفنی حتی پس از برد شرایط خوبی نداشته باشند و مهاجری و کاپیتان مهدی کیانی با عصبانیت بازیکنان را به رختکن فرستادند و معتقد بودند حق هوادران لرتبار در چنین مسابقه‌ای این حجم از استرس نبوده است.

در پایان بازی اما مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر به سمت مهاجری آمد و او را در آغوش کشید و این پیروزی را به او و کادرفنی تبریک گفت و خواست آرامش خودشان را حفظ کنند و در فرصتی بهتر درباره شرایط این مسابقه حرف بزنند.

خیبر خرم‌آباد با رضا مهاجری تا این‌جای کار مدعی اول کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر است و با حضور این سرمربی خرم‌آباد پس از سال‌ها دوباره در سطح اول فوتبال کشور، نماینده خواهد داشت و آرزوی دیرین لرستانی‌ها برآورده خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkv6k5

آخرین اخبار