تاریخ انتشار: 1403/02/20 04:16
کد خبر: 1274968

چرا شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از استقلال است؟

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با عملکرد خوبی که تا به امروز در لیگ داشته ثابت کرده که شایستگی قهرمانی را در این دوره از رقابت‌ها دارد.
چرا شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از استقلال است؟

به گزارش فرتاک ورزشی

ضیا عربشاهی در گفت و گویی، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس در بازی برابر نساجی مازندران اظهار کرد: پرسپولیس بازی بسیار خوبی برابر نساجی انجام داد، البته این تیم نتیجه خوبی در این فصل نگرفته و احتمال سقوط آن به انتهای جدول وجود دارد. پرسپولیس با ۳ امتیازی که از این تیم گرفت دوباره توانست شانس قهرمانی خود را افزایش دهد. پرسپولیس اگر برابر سپاهان نتیجه را مساوی نمی‌کرد شرایط بهتری از نظر امتیازی داشت. به هر صورت باید در ۴ بازی باقی مانده با روحیه و انگیزه بالا و با اتحاد و همدلی بتواند بازی‌ها را ببرد تا قهرمانی خود را تثبیت کند.

او با بیان این که پرسپولیس شرایط قهرمانی را دارد، افزود: شانس قهرمانی پرسپولیس با داشتن مهره‌های خوب بیشتر از استقلال است، پرسپولیس در حال حاضر در هیچ پستی ضعف ندارد و بهترین شرایط را دارد. اگر در ۴ بازی باقی مانده بتواند امتیازات لازم را کسب کند قهرمانی دور از دسترس نیست.

عربشاهی درباره بازیکنان خارجی پرسپولیس خاطرنشان کرد: اورونوف تا به امروز ثابت کرده که بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشته و همانند عمری خوب دریبل می‌زند و از موقعیت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کند. وی در حال حاضر جای خود را در پرسپولیس باز کرده و یکی از بازیکنان تاثیرگذار در این تیم است. البته عبدالکریم حسن نیز در فاز حمله و دفاع خوب عمل می‌کند و او نیز بازیکن خوبی است.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط قرار دارند و تا به امروز در هیچ بازی کم کاری نکردند و از نظر تکنیک و تاکتیک نسبت به سایر تیم‌ها بهتر عمل کردند. اگر در ۴ بازی باقیمانده نیز با همین روند بازی‌ها را ادامه دهند، شایستگی قهرمانی را دارند و دوباره می‌توانند جام قهرمانی را به خود اختصاص دهند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkvlnr

آخرین اخبار