تاریخ انتشار: 1403/02/18 22:36
دانکه ترزیچ؛
کد خبر: 1274892

هواداری که دورتموند را به فینال سی‌ال برد (عکس)

ادین ترزیچ ۱۲ سال بعد از حضور به‌عنوان یک هوادار و دیدن آخرین قهرمانی دورتموند در لیگ، این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.
هواداری که دورتموند را به فینال سی‌ال برد (عکس)

به گزارش فرتاک ورزشی

ادین ترزیچ، سرمربی بروسیا دورتموند، سرگذشت جالبی در این باشگاه دارد. او امشب به‌عنوان سرمربی موفق شد بر پاری سن ژرمن غلبه کند و به فینال چمپیونزلیگ برسد.

این اولین بار پس از ۱۱ سال است که دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر می‌شود و نکته جالب این است که دفعه قبل آنها در ومبلی حاضر بودند و فینال این فصل هم همانند همان فصل در استادیوم ومبلی برگزار خواهد شد.

نکته جالب‌تر اما حضور ادین ترزیچ بر روی نیمکت زردپوشان است. او که از کودکی هوادار این باشگاه بوده، در سال ۲۰۱۲ آخرین قهرمانی دورتموند در بوندسلیگا را تحت هدایت یورگن کلوپ از نزدیک تماشا کرده و حالا ۱۲ سال بعد او خود به‌عنوان مربی باشگاه را به دستاورد بزرگی رساند و می‌تواند با قهرمانی در ومبلی این افتخار را بزرگ‌تر کند.

دروتموند

عکسی که از حضور ترزیچ در بین هواداران در سال ۲۰۱۲ منتشر شده، سال ۲۰۲۱ هم پس از قهرمانی دورتموند در مسابقات جام حذفی در فضای مجازی وایرال شده بود.

ترزیچ در گذشته درباره این عکس گفته بود: «افتخار می‌کنم که اکنون اینجا هستم. من همیشه از این باشگاه که آن را خانه‌ام می‌دانم طرفداری کرده‌ام و حالا که سرمربی این تیم شدم به آرزوی بزرگم دست یافته‌ام.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkvlx5

آخرین اخبار