تاریخ انتشار: 1403/04/01 14:00
کد خبر: 1277692

اخباری در جستجوی بهترین‌ها در بازار

باشگاه چادرملو اردکان به دنبال حفظ سهمیه لیگ برتری خود در فصل آینده است.
اخباری در جستجوی بهترین‌ها در بازار

تیم فوتبال چادرملو اردکان که در دومین سال فعالیت خود توانست عملکرد جالب توجهی داشته باشد و به لیگ برتر صعود کند، حالا در تدارک برای حضور موفق در سطح اول فوتبال ایران است و سعید اخباری سعی دارد با توجه به بودجه این باشگاه، بهترین مهره‌ها را به خدمت بگیرد.

سعید اخباری که پس از تجربه هدایت سایپا و ماشین‌سازی در لیگ برتر، حالا همراه با چادرملو اردکان به سطح اول فوتبال ایران بازگشته، تلاش می‌کند تا بهترین مهره‌های تیمش را حفظ کند و بازیکنانی به تیمش بیاورد تا بتوانند فصل آینده موفق ظاهر شوند و در لیگ برتر بمانند.

2042048

چادرملو اردکان که احتمالا فصل آینده نمی‌تواند در یزد میزبانی کند و از حمایت تماشاگران پرشور خود محروم است، باید تیمی ببندد که بتواند در لیگ برتر بماند و سهمیه استان یزد که پس از دو دهه به دست آمده را حفظ کند.

اخباری که در دوران دستیاری و سرمربیگری از بازیکنان لیگ برتری شناخت کافی دارد، به دنبال معرفی لیستی به این باشگاه است تا فعالیت‌شان را رسما در بازار نقل و انتقالات تابستانی شروع کنند.

باشگاه چادرملو اردکان با توجه به صعود از لیگ یک می‌تواند 10 بازیکن لیگ برتری جذب کند و شرایط بهتری برای فصل بعد داشته باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkvmld

آخرین اخبار